Wątek dotyczący posta na blogu

Mundialowe ekipy ... Hiszpania

Gracz z numerem 2

Grali jak nidy, przegrywali jak zawsze ... Andoni Zubizarreta mógł być wściekły, bowiem mimo 126 gier w kadrze nie zaznał z nią sukcesuRaul Gonzalez, musiał otrzeć nie jedną łzę ..._______________________________________________________________________ Aż przyszedł rok 2008, a następnie 2010 i 2012. (…)

przeczytaj cały artykuł

jerrypl

1. Tak, jeśli Hiszpanie będą grali tak źle na początku turnieju jak 4 lata temu to mogą nawet odpaść w grupie. Chile i Holandia to również klasowe ekipy.
2. Również tak, pod warunkiem dobrego przygotowania od samego początku turnieju. Potencjał w tej kadrze jest po prostu olbrzymi.
3. Z czystej sympatii napiszę, że Pedro. Ale to wróżenie z fusów.
Dla przypomnienia:
Procentowe szanse na wygranie grupy według jerrypl:
- Hiszpania 35%
- Chile 33%
- Holandia 30%
- Australia 2%

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Gaizka

Wojtek napisał wszystko i nic. Gdyby doszli do finału to też wyszłoby, że dobrze typował.
Wydaje mi się, że koniec świata nastąpi w tej dekadzie jednak nie zdziwiłbym się gdyby przyszło nam żyć także w następnej, jednak to już nie będzie taki sam świat. W sumie Świat się pewnie nie skończy ale nie można wykluczyć jednak, że apokalipsa będzie miała miejsce.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
jerrypl

Ja też im nie odbierałem szans, ale pamiętałem co było 4 lata temu. W dodatku chyba jako jedyny na poważnie brałem Chilijczyków.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.