Wątek dotyczący posta na blogu

Podsumowanie 6 kolejki Enea Ekstraligi (Sezon 2014)

Romek z Weronek -Kurski-

Witam ! Ostatnimi czasy głównie z braku czasu troszkę zaniedbałem podsumowania, jednak teraz wracam już z pełną parą :))Na plus:+ Derby dla gospodarzy: Falubaziacy po raz kolejny pokazali, że na swoim torze są niesamowicie silni a kibice jeszcze bardziej potęgują to wrażenie. Jarek Hampel który w sobotnim (…)

przeczytaj cały artykuł


Cysio

Pewne zastrzeżenia można mieć do zielonogórskich juniorów którzy w sumie zdobyli "3" oczka (dla porównania gorzowscy juniorzy zdobyli tych punktów trzykrotnie więcej).


Przed sezonem większość ekspertów upatrywała słabości składu Falubazu w stosunku do sezonu 2013 w juniorce. Sam również uważałem(nie żebym czuł się ekspertem ;) ), że brak Dudka na juniorce to poważne osłabienie Zielonki. Tymczasem Falubaz udowadnia, że silna seniorka może ten brak "ukryć". I póki co to im się świetnie to udaje.
PO pokażą, na ile rzeczywiście to będzie skuteczne.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Franek_Kimono

Zgadza się, czas pokaże czy seniorka będzie przez cały sezon w pewien sposób nadrabiała słabszą dyspozycję juniorów. Brakuje tam kogoś takiego jak Saszka czy też właśnie "Duzers" sprzed roku ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.