Wątek dotyczący posta na blogu

Podsumowanie 6 kolejki Enea Ekstraligi (Sezon 2014)

Romek z Weronek -Kurski-

Witam ! Ostatnimi czasy głównie z braku czasu troszkę zaniedbałem podsumowania, jednak teraz wracam już z pełną parą :))Na plus:+ Derby dla gospodarzy: Falubaziacy po raz kolejny pokazali, że na swoim torze są niesamowicie silni a kibice jeszcze bardziej potęgują to wrażenie. Jarek Hampel który w sobotnim (…)

przeczytaj cały artykuł


Weintraub

Podsumowanie OK.
Co do Unibaksu: Holder i Gollob punktowo słabo, ale jak się przyjrzeć dokładniej to jednak każdy z dwoma bonusami. Gollob w 11 biegu dodatkowo robił co mógł aby dojechać ostatni:)Holder powinien jechać w 14 zamiast Pawełka. Chomski sam przyznał, że z Holderem się dopiero poznaje.Po to Unibax ma 5 mocnych seniorów, żeby jechali w nominowanych.
Jak się ma w składzie taką piątkę zawodników, to nie ma bata - ktoś musi przywieźć mniej. Pytanie czy aż tyle mniej?:)
Czewa casus zeszłoroczny Leszna - Tor nie taki jak miał być. Wywalili toromistrza zatrudnili Żytę i mają tor selektywny - szczególnie dla nich samych.
A Leszno zeszłoroczne wpadki jakby zapomniało i od nowa zaczynają tę samą śpiewkę o torze i niespasowaniu. Dzięki Bogu mają Pedersena to jest na kogo zwalić winę. A ile razy Pedersen wywiózł Przemka, Balińskiego i Zengotę, że mają taki imponujący dorobek punktowy?

Zielona nie wykorzystała słabej jazdy Iversena (drugiej takiej okazji pewnie nie będzie) i 10 punktów to moim zdaniem słaba zaliczka przed rewanżem. Z drugiej strony gdyby Protasa nie podniosło na wyjściu z drugiego łuku to pewnie dowieźliby 5-1 i teraz inna gadka by była, a tak Gorzów ma duże szanse na bonusa.

Wrocław planowo przejechał się po Gdańsku.
Mroczka zawalił- mam nadzieję,że to nie bierny protest.
Dziwne było dla mnie tylko to, że nie pojechał Jonasson. Facet jeździł dla nich z kontuzją, bez pieniędzy, a teraz mu podziękowali.
Ciekawe co Baron zrobi z Sucheckim, który pojechał całkiem nieźle. No ale jak miał jechać jak przyjechał Gdańsk? No i co? Teraz zabierze Baron Zbyszka na wyjazd czy przeprosi się (a jakże na Twitterze) z Batchelorem?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Franek_Kimono

Co do Unibaxu to tak będzie to wyglądało do końca sezonu :) Komplet u całej piątki jest po prostu niemożliwy a logiczne jest, że ktoś musi przyjechać na pierwszym miejscu a ktoś na ostatnim :) W Lesznie jak i w Częstochowie faktycznie nie za ciekawie. Falubaz jak i Unia Tarnów w formie, Sparta w końcu z dwoma pełnymi punktami, choć ciężko powiedzieć czy jest to zwyżka formy ekipy z Wrocławia czy też taki a nie inny rywal. Pozdrawiam :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Greg-Tarnów

Długo oczekiwany we Wrocławiu przełom stał się faktem już wtedy gdy przez bramy tego miasta wjeżdżały busy zawodników z Gdańska.
Sile wrocławskiego teamu przekonamy się jednak w niedzielę kiedy na mościckim zaklętym (a przez niektórych przeklętym) owalu przyjdzie im się zmierzyć z liderem rozgrywek.Pozdrawiam z liderującego Tarnowa.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Weintraub

Wrocław ślizga się jak w zeszłym roku. Wtedy była Stal Rzeszów, która tylko przez własną indolencję spadła, a teraz jest Gdańsk. Baron mówi, że jazda jest lepsza niż wynik-dokładnie tak jak rok temu. Jechali, jechali, fajnie się na to patrzyło, a punktów nie było. Ich ratunkiem jest Tai, który w końcu przypomina zawodnika z zeszłego roku, ale za to Batch daje ciała. Dla mnie jest to po prostu słaba drużyna bazująca na słabości przeciwnika - w tym przypadku Gdańska. W tym roku wróżę im baraże, chyba że Czewa zastosuje wariant oszczędnościowy, a w barażach i tak wygra. Obojętnie z kim. Różnica pomiędzy najsłabszym ekstraligowcem a nawet pierwszą drużyną z 1.ligi jest ogromna. Po prostu personalnie jest to najsłabsza obok Gdańska drużyna. Jak to powiedział komentator w Magazynie El o meczu Wrocław vs Gdańsk: spotkali się faworyci (sic) do spadku.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Franek_Kimono

W tym wypadku absolutnie nie mogę się z Tobą zgodzić. Rzeszów który aktualnie przewodzi w PLŻ mógłby już w tej chwili z powodzeniem rywalizować z takimi zespołami jak Sparta czy Wybrzeże. "Hot Scott" i Peter Ljung to dobre marki, plus świetny w tym sezonie Kenni Larsen który poziomem wcale aż tak bardzo nie ustępuje swojemu rodakowi który występuje we Włókniarzu i zalicza przy tym świetny debiutancki sezon w E-Lidze. Maciej Kuciapa porównywalny do Zbyszka Sucheckiego, plus ciekawa juniorka z Sówką i młodziutkim Rempałą. To co było bolączką i głównym powodem spadku ekipy z Podkarpacia czyli atmosfera (a właściwie jej brak), wygląda zupełnie inaczej w tym sezonie. Pomijając fakt, że jest to jednak innym szczebel ligowy atmosfera jest na wysokim poziomie i gdyby w tej chwili drużyna Sparty czy też Wybrzeża pojawiła się w Rzeszowie to całkiem prawdopodobne, że jedni jak i drudzy ponieśliby porażkę ;))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Weintraub

Mimo wszystko wyżej stawiam akcje Wrocławia.Oprócz juniorów, bo tych mają najsłabszych w lidze. A z jakiego powodu? Ano z tego, że jednak skala porównawcza jest zgoła inna. Kuciapa jedzie świetnie, ale w najwyższej klasie rozgrywkowej jego postawa była zgoła odmienna. Larsen, Nichols, Ljung? Myślę,że to jednak nie jest poziom Batcha, Tai'a i Janowskiego.Oni na co dzień stają obok Holdera, Warda, Kasprzaka,Protasiewicza czy Laguty. O punkty trudniej.
Atmosfera w Rzeszowie lepsza i trener też:), ale atmosferę budują również wyniki, co widać po przykładzie Unii leszno- brak wyniku = bójki w parkingu.
Z resztą nie ma o czym gadać, bo Rzeszów w barażach jeździć nie będzie. Nawet jak nie wygra PO, w co nie wierzę, to kto ma niby do EL wejść?
Biedne Gniezno? Wiecznie aspirujący Grudziądz, czy może zadłużona Polonia?
W EL potrzebny jest wypłacalny klub,żeby nie było takich hocków-klocków, jakie odstawiała Częstochowa w Tarnowie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.