Wątek dotyczący artykułu

Carbon Start Gniezno pozyskał nowego partnera

Zgodnie z zapowiedzią prezesa Start Gniezno SA - Arkadiusza Rusieckiego, podczas niedzielnego meczu z PGE Marmą Rzeszów, kibice poznają nowego partnera biznesowego gnieźnieńskiego klubu.

przeczytaj cały artykuł


Adik start

Haha dobre tylko nie do końca prawda masz rację nie ma drugiego takiego klubu co zrobił takie długi a to że przetrwaliśmy to dzięki nam kibicom rozumiesz nam i tu pan Rusiecki nie miał wpływu na to jedyny sukces to pan Sochacki i tu mu chwała za to i tylko za to a to że jesteśmy w milionowych długach to że dopiero za 3 lata z nich może wyjdziemy tego już nie pamiętasz typowy polak komuny też ludzie zapomnieli i już tęsknią za nią taki to polak pozdrawiam

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
XXBANITAXX

Dobrze napisane.To dzięki nam kibicom jesteśmy tu gdzie jesteśmy.Nie żaden Rusiecki który tylko spija śmietankę sukcesu.
Gdyby na stadion nie przychodzili kibice to który sponsor chciał by włożyć kasę.Podejrzewam że żaden.Podziękować można właśnie Pawłowi Sochackiem,takiemu p.Łączyńskiemu że są z tą drużyną.A nie jakiemuś Rusieckiemu który tylko co miesiąc bierze pokaźną sumkę za niby prezesowanie.Ale jeszcze raz powtarzam KIBIC to podstawa sukcesu a o to Gniezno nie musiało się nigdy martwić.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.