Wątek dotyczący artykułu

Dwa oblicza biało-czerwonych - relacja z meczu Polska - Niemcy

Polacy w pierwszym meczu eliminacji mistrzostw świata po emocjonującym widowisku pokonali Niemców 25:24 (9:12). Podopieczni Michaela Bieglera w Ergo Arenie pokazali dwa zupełnie różne oblicza.

przeczytaj cały artykuł

into the vortex

Dobre i to co jest, ale w rewanżu będzie cholernie ciężko. Po pierwszej połowie obawiałem się blamażu, ale w drugiej wyglądało wszystko znakomicie. Jak wróci Lijek i Jaszka to może być nieźle, chociaż trzeba przyznać, że prawa strona dziś jakoś nie zawiodła. Orzech grał naprawdę nieźle, bardzo pozytywnie zaskoczył Daszek (a już akcja jak przełożył Glandorfa - klasa!). Najgorzej dziś Gadżet i Karol, ale wierzę, że może być lepiej. Wielkie brawa dla Kasy, który trzymał nam wynik, mam nadzieję, że przez tydzień nie zgubi formy. Do tego znakomity Jurkiewicz (trzeba przyznać, że Gliński jakoś dramatycznie nie wyglądał) i solidny Michał Jurecki. No i wielkie wielkie brawa dla Szreka za rzuty karne!! Czeka nas nerwowy tydzień, po dzisiejszym meczu niczego nie można wykluczyć. Jeśli za tydzień zagramy 60 minut tak jak dziś drugie 30 to jestem spokojny. Niestety równie prawdopodobne jest, że Polacy pokażą to drugie oblicze.
PS Biegler przy ławce żyje i widać, że nie żal mu rodaków.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (8|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
sonszaj

Niestety, ale to że Gadżet jest najsłabszy w drużynie w ataku to jest reguła, a mecz z Hiszpanią jako wyjątek ją potwierdził. Na szczęście dobrze grał na jedynce

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (7|1)
blokuj
Wisła Płock

Gadżet i Gadżet. Jak się nie podoba, to podejdź przed lub po meczu do Bieglera i powiedz mu, żeby go nie powoływał!
A możesz raczysz napisać ile piłek na skrzydło dostał dzisiaj Gadżet? Raptem jedną. A dlaczego nie raczyłeś napisać, że Adam przez całą drugą połowę harował jak wół w obronie na jedynce, że wypluł flaki latając raz po raz, za którymś Niemcem jako wysunięty obrońca. Tego nie docenisz? Może to właśnie dzięki takiemu ustawieniu nadrobiliśmy straty w drugiej połowie. Szkoda, że nie zauważyłeś ile Adam przejął piłek, po których wyprowadziliśmy szybkie kontry. Pograj sobie tak na jedynce przez 30 minut, to zobaczysz jak lekko się później oddycha. Doskonale było widać, jak Gadżet jest mocno zmęczony, gdy Biegler wziął czas. Gadżet musiał przysiąść sobie w tym czasie w środku.
Człowieka szlak trafia, jak czyta takie komentarze. Gra skrzydłowych uzależniona jest od rozgrywających. Brak Lijka był dzisiaj bardzo widoczny. Krzysiek jak profesor potrafi dograć nie tylko do prawego, ale i również do lewego skrzydła. Dzisiaj takich książkowych dograń do skrzydeł było jak na lekarstwo. Ja pamiętam tylko dwa. Pierwsze do Daszka, po której rzucił bramkę i drugie do Gadżeta od bodajże Dzidziusia, po którym Adam rzucił nad bramką.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (12|5)
blokuj
sonszaj

ochłoń kolego, ochłoń. Przecież napisałem, że dobrze grał w obronie, chyba że widzisz tylko to co przeciw Gadżetowi. W ataku spaprał jeden rzut ze skrzydła i raz przy grze w osłabieniu wybrał się z niepotrzebnym rzutem z drugiej linii. Nie odczytuj tego jako swego rodzaju atak na Wisłę, bo pisząc tamten komentarz nie pisałem o zawodniku Wisły tylko reprezentacji. Nawet kibice Wisły potwierdzają, że Adam w ataku w tym sezonie gra słabiej