Wątek dotyczący artykułu

Carbon Start Gniezno - PGE Marma Rzeszów 51:39 (wynik)

W meczu na szczycie Nice Polskiej Ligi Żużlowej drużyna Carbon Startu Gniezno pokonała PGE Marmę Rzeszów 51:39. Najlepszym zawodnikiem spotkania okazał się Jonas Davidsson, zdobywca 14 punktów.

przeczytaj cały artykuł

BŁANIO72_LBN

Śmiało można napisać że Rzeszów został zdeptany w Gnieźnie a sytuacja Gniezna nie jest za ciekawa. Tworzyć najmocniejszą pakę I ligi mającą na celu tylko utrzymanie to był błąd. Dla mnie Gniezno jest faworytem zaplecza EL. Mają problem bo muszą zacząć przegrywać a jak zaczną teraz przegrywać to wiadomo co jest na rzeczy...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|6)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
BŁANIO72_LBN

Od początku dla mnie Gniezno jest najsilniejsze. To jest moje zdanie w końcowej fazie rozgrywek może okazać się że byłem w błędzie, nie mniej jednak na dzień dzisiejszy i od samego początku Gniezno ma najsilniejszy skład. PS. Kibicuję Rzeszy! Pozdro

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
kibic stali 1

nie masz pojęcia o zuzlu rzeszów nie wszędzie musi wygrać na wyjeździe ale wszędzie robi widowisko . dziś sędzia mocno pomagał gosp. ale i tak wynik nie jest katastrofalny chociaż my wszędzie możemy walczyć o zwycięstwo. za tydzień zmienisz zdanie jak start nie zrobi 30 pkt u nas .

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Mezzo Rzeszow

Co ty wogole wypisujesz ????Kto zostal zdeptany???? Czy ty wogole jestes w tym swiecie czy tylko piszesz zeby poczytac swoj post na SF i zobaczyc czy masz kciuk w gore??Odemnie masz ale srodkowy palec w gore!!!!!Wiadomo bylo ze mecz bedzie trudny do wygrania bo Gniezno na swoim twardym torze bedzie bardzo mocne.Wynik byl do przewidzenia ale zobaczymy za tydzien na Hetmanskiej.Wez obiektywnie spojrz na 1 lige i jak masz troche pojecia wyciagnij wnioski a nie kompromituj sie wypisujac takie bzdury.

| Odpowiedz
blokuj
BŁANIO72_LBN

Okey Okey kolego, ja wam kibicuję ale to że moje zdanie na temat siły klubu jest inne niż Twoje, to nie znaczy że masz mi ubliżać, rozumiesz?

| Odpowiedz
blokuj
kibic stali 1

a niby na jakiej podstawie tak twierdzisz że na betonie wygrali z nami u siebie . śedzia nam przeszkodził żeby nawet nie wygrac ale zrobić ponad 40 pkt a jak ich wygolimy w rzeszowie to co napiszesz .

| Odpowiedz
blokuj
BŁANIO72_LBN

Pisze to po raz 3, Wam kibicuję i mam nadzieję że wygracie, sędzia zawalił wam mecz to fakt! Co napisze? - to będą na pewno gratulacje. A swojego zdania nie opieram na dzisiejszym meczu tylko na składzie, który wg mnie jest trochę gorszy od Gniezna. Jak wygracie to z całą pewnością przyznam Tobie rację.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
kibic stali 1

dziecko nie podniecaj sie popatrz sobie na nasze wyniki w elidze i troszkę ochłoniesz kibic tak dziadowskiego klubu powinien mieć więcej pokory

| Odpowiedz
blokuj
Gniezno2

ten dziadowski klub pojechał z Twoją Stalą bez najmniejszego problemu, więc trochę zważaj na słowa. A jak będę chciał trochę się pośmiać to popatrzę sobie na Wasze zeszłoroczne wyniki i spadek za 10 baniek. Chociaż nie - przecież zostaliście skrzywdzeni przez komisarzy, sędziów i wszystkich świętych.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Mezzo Rzeszow

Ja Ci kibicu nawet nie zaczolem ublizac i lepie zebys tego nie doswiadczyl.Jestes z Lublina czyli naszym zawodnikom kibicujesz tak jak My wam.Ale na przyszlosc zastanow sie zanim cos glupiego napiszesz.Bo ja rozumiem krytyke ,ale wypisywanie bzdur to zupelnie cos innego.Pozdrawiam bo jestes z Lublina.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.