Wątek dotyczący artykułu

Wielkie emocje w hicie Nice PLŻ (wideo)

Carbon Start Gniezno pokonał w niedzielę na swoim torze PGE Marmę Rzeszów. W hicie Nice PLŻ nie brakowało emocji na torze i poza nim.

przeczytaj cały artykuł

sympatyk żu-żla

Gomólski miał słuszność gdyż Kuciapa uderzył w motocykl Adriana jak by nie utrzymał równowagi mogło być całkiem nie ciekawie dobrze że się na tym skończyło

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (7|5)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ManFred

Przecież Kuciapa celowo w niego nie wjechał co więcej, uderzenie to mogło być efektem dość ostrego zamknięcia przez Gomólskiego. Decyzja sędziego dobra (przynajmniej w tym przypadku), ale chuligańskie zachowanie Gomólskiego po biegu powinno zostać "nagrodzone" ostrzeżeniem. Niech się koleś hamuje trochę.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty przez użytkownika
ManFred

A to nie jest to samo? Sorry, jak dla mnie za często zmieniają regulamin, już nie ogarniam co daje żółta kartka a co ostrzeżenie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
sympatyk żu-żla

Popatrz kolego na stop klatkę to dokładnie widać jak przednim kołem uderza Maciek w motor Adriana aż go zachwiało. Nie pisałem że to było specjalnie lub złośliwie,Gdyż dokładnie było widać to na filmie i o złośliwości tu nikt nie mówi.. Na temat uderzenia Adriana Maćka to ja tego w telewizji nie widziałem więc w tym temacie się ni wypowiadam ,Jeżeli by do tego doszło to by już huczano Takie postępowanie zawodnika powinno być surowo ukarane jeżeli do tego doszło nie jestem zwolennikiem takiego zachowania.. Komentatorzy puszczali kilka razy ten upadek i zgodnie przyznali słuszność sędziemu. pozdrawiam.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
sympatyk żu-żla

Kolego to jest sport różnie może się przytrafić na torze.Na stop klatce widać wyraźnie Adrian miał motocykl złożony gdyż wychodził na prostą Maciek miał szybszy motocykl nie opanował kierownicy przy wyprzedzeniu i uderzył w tył motocykla aż nim zachwiało ale nikogo nie upoważnia nikogo do takiego zachowania. , Takie zachowanie Gomólskiego to po prostu chamstwo krótko mówiąc,to nie sportowiec.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.