Wątek dotyczący posta na blogu

Mój skład marzeń - NICE PLŻ

smok

Witam! O to mój skład marzeń spośród zawodników z I ligi. Jesto to mieszanka najlepszych z nieco słabszymi fighterami, których miło oglądać na torze.1. Kenni Larsen 2. Mads Kornelliusen 3. Jason Doyle 4. Jakub Jamróg 5. Rafał Okoniewski 6. Szymon Woźniak 7. Andrzej LebiediewW odwodzie zostają tacy zawodnicy (…)

przeczytaj cały artykuł

smok

Kościuch u Ciebie mnie nie zaskoczył. ;) Szkoda, że w kratkę jeździ, bo to fajny rajder. Tarasienko też fajnie jeździ. W dodatku Rusek (lubię ich ;)).

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Kibic PSŻ-u Poznań

Kościuch to mój faworyt! Kto go nie oglądał, niech żałuje (w kontekście dotychczasowej jazdy). Szkoda, że ma teraz słabszy sezon, ale jak się przełamie, to pokaże swój pazur! Też lubię Wadima, wykapany "Tiomka" :D Pewnie Kokins będzie pluł w brodę, że pozbył się takiego wojownika.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.