Wątek dotyczący artykułu

Co z transferem Luisa Suareza? Real Madryt unika jasnych deklaracji

Czy Real Madryt będzie się starał o Luisa Suareza? Taki transfer byłby hitem lata, ale wciąż nie padły żadne słowa, które jasno wskazywałyby plany Królewskich.

przeczytaj cały artykuł

Immobile

Sam sprawdziłem ostatni sezon.4 porazki u siebie a spotkan w lidze u siebie dwa mniej rozegranych bo bo liga mniejsza.Do tego 2 remisy.Liverpool miał jeden.I tylko dwie porazki.A rywale nieporownywalnie silniejsi.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Adrianek 1

Borussia grała zarówno w lidze, Lidze Mistrzów i jeszcze w Pucharze Niemiec z bardzo wąską kadrą i wieloma kontuzjami z czego w LM w ostatnich 2 sezonach tylko 1 porażka u siebie

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Adrianek 1

może dużo nie ma ale to w nich jest największy prestiż i każdy daję z siebie wszystko, a poza tym Borussia problemy wąskiej kadry i wiele kontuzji ma już od 2 sezonów a i tak utrzymują się na topie Liverpool dopiero pierwszy sezon świetny

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Immobile

Ale ja doceniam Borussie.Lubie ten klub bardzo (wiele osob moze to potwierdzic).Maja wspaniałych kibicow.I wiem,ze szpital w ekipie był totalny.Gdyby nie to Borussia do konca walczyłaby o mistrza w lidze i pewnie pokonałaby Real w Lm.Natomiast nie moge sie zgodzic na Twoje umniejszanie LFC.Pierwszy mowisz?MOwimy o jednym z kilku najwiekszych klubow swiata,ktory po prostu miał przez 5 lat kryzys.Jeszcze w 2009 bylismy o krok od mistrza i swietnie w Lm gralismy (5-0 z Realem w dwumeczu).Potem sie posypało.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Adrianek 1

ok rozumiem Cię i mam nadzieję że Liverpool wkrótce wróci do elity aczkolwiek nie jestem przekonany czy już stać ich na sukcesy w LM

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.