Dyskusja

Stal Rzeszów Start Gniezno

PGE Marma Rzeszów - Carbon Start Gniezno
15 czerwca 2014, 18:00

64 : 26
Relacja

Komentarz usunięty przez użytkownika
Joker Biało-Niebieski

Nie miało przegrać... Każdy normalny z Rzeszowa pisał że mecz będzie na styku i pisano, że Rzeszów ma spore szanse by wygrać. Mało kto spodziewał się aż tak twardego toru i kontrowersyjnych decyzji sędziego

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty przez użytkownika
Korepetycjemgr Mgr

Wróć więc do komentarzy kibiców z Rzeszowa z przed meczu. Potrafię czytać. Szczególnie po porażce Gniezna w Bydgoszczy. Zachęcam - lektura odświeża pamięc.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Korepetycjemgr Mgr

A ja wam powiem że się zdziwicie. Wiecie dlaczego? Im bardziej Start się stawia na przegranej, tym bardziej pokazują Lwi pazur. Spodziewam się wyniku z 4 z przodu, ale dla kogo, tego nie powiem. Przypomnę że Start miał przegrać w Grudziądzu, w Lublinie, przegrał tylko w Bydgoszczy. Więc nie wiem czy takie notowania - nie wyjdzie z 30, będą miały miejsce.

| Odpowiedz
blokuj
ziom ze stali

z 4 z przodu wątpię Gniezno u siebie miało trochę farta że nasi Polacy tak słabo jechali.Więc jeśli myślisz że Kuciapa,Miesiąc i juniorka pojadą równie słabo to się mylisz, a po za tym Larsen zawsze jest w okolicach kompletu,a Ljung potrafi dobrze walczyć na trasie.Jedynym ? jest Klindt 5 punktów na otwarcie to jest ratunek dla Gniezna

| Odpowiedz
blokuj
Korepetycjemgr Mgr

Fartownie to można wygrać jeden mecz, może dwa. Ale nie kończyć rundę z jedną porażką. Odrobinę uczciwości. Ja wiem, że trudno Wam to przyjąć, ale jednak Start wygrywa, bo zawodnicy jadą.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
ziom ze stali

Nie trudno przyjąć tylko prawda Rzeszów tylko z wami rywalizuje a te Rybniki,Grudziądze itp.odstają albo nie mają środków i zawodników na to żeby walczyć o Ekstraligę.A po za tym ci wasi zawodnicy są przystosowani do jazdy w nice plż a nie w Ekstralidze nasi przynajmniej mają trochę doświadczenia w jeździe na wyższym poziomie.Gniezno nie ma środków na Ekstraligę bo moim zdaniem Gniezno by weszło do Ekstraligi po to żeby spaść jak Gdańsk.Pamiętasz poprzedni sezon Gniezno dało 0 i z tymi środkami które posiada też da 0,bo niby mówią sponsorzy nadchodzą ale, kto by chciał sponsorować klub z potężnymi długami na lata.Dla mnie podobnie jak dla Skrzydlewskiego to Rzeszów powinien awansować bo spadł trochę nieszczęśliwie trochę przez Pedersena,ale myślę że warto dać Rzeszowowi jeszcze jedną szansę a nie zawiodą tak jak Gdańsk któremu wszystko przeleciało przez palce sponsorzy zawodnicy pieniądze itp.

| Odpowiedz
blokuj
Korepetycjemgr Mgr

Nie chce przypominać statystyk, ale o jakich zawodnikach mówisz? Wielu zawodników ma doświadczenie jazdy w EE - np. Taki Ulomek, i wcale się to nie musi przekładać na punkty.
Nie chcę rozczarować Was, ale w zeszłym sezonie, jakoś nie zawojowaliście EE. Wygraliście 7 spotkań, Strat tylko 3 - tak to różnica. Ale przy układzie ośmiu zespołów, byście polecieli tak samo jak spadliście gdy jeździło 10 ekip.
Na co liczycie po awansie, na utrzymanie? nie sądzę. Wyśmiewasz Gdańsk, a co najwyżej wymieniacie się miejscami. I dalej tak właśnie będzie - tak jak Gdańsk - awans - spadek.
Sponsorzy jednak do startu przychodzą, bo widocznie widzą w tym sens i plan zarządu, widocznie nie lubiany przez kibiców, odpowiada sponsorów, bo jest realny.
Jesteś kolejnym, który oskarża Nickiego o to że spadliście. Gratuluję obłudy. Nicki mial najwyższą średnią ze wszystkich waszych zawodników. Później dopiero Walasek z 13 średnią.
Powiem szczerze - nie na zlość, ale Rzeszów nie zagości na stałe w EE. i czas to sobie wyraźnie powiedzieć.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
ziom ze stali

Nicki ja go oskarżam on w ogóle nie jeździ zespołowo ma taką średnią bo jest indywidualistą wyścigi z nickim to teatr jednego aktora nicki 1 a reszta blokuje ostatniego żeby miał zero ptk. i tak 3:3 i jaka korzyść? żadna

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.