Wątek dotyczący artykułu

Będą zmiany w sztabie szkoleniowym KantorOnline Włókniarza (wideo)

W ostatnich dniach sporo dzieje się w KantorOnline Włókniarzu Częstochowa. W magazynie "W Paszczy Lwa" Dariusz Śleszyński przyznał, że już w środę może dojść do zmian w sztabie szkoleniowym.

przeczytaj cały artykuł

Fan85

Pan Śleszyński mam wrażenie,że traktuje to jako zarządzanie przedsiębiorstwem.A to moim zdaniem dobrze.Wszyscy są na per Pani,Pan itd.Facet ma trochę pojęcia i przy odrobinie zrozumienia naszych zawodników może da rade to poukładać.Oby tylko nie było w tym większego dna i nie okazało się,że jest czyimś pionkiem i obiecuje jakieś sprawy bez pokrycia,bo znowu będzie skandal...W każdym razie 3mam kciuki!!!P.S.Moje rady.Zostawić Dymka(zjadł zęby na Olsztyńskiej,kocha ten klub i klimat,braki w taktyce nadrobi),podziękować "pszenicy" i zatrudnić kogoś typu "nie dam sobie w kache dmuchać" (w połączeniu z Jarkiem idealny zestaw; może faktycznie powrót Czesia C.),a skład na Gorzów przy założeniu,że wszyscy zdrowi i DOGADANI: Holta,Kildemand,Greg,Miro,Ferrari,Oskar,Artek.Zaznaczam,że kolejnośc i układ par nieprzypadkowy.Rysiek wraca na prowadzącego pare co daje mu kopa,Peter zaczyna od zewnętrznych pól co nie sprawi mu problemu,Polis za Rafała,bo mu się należy,a Artek z rezerwy może śmigać za każdego.Reasumując ten układ;Jensen odpoczywa,bo jest narazie bez formy(kwalifikacje IME,Liga Szwedzka) i wskakuje w Toruniu za najsłabszego seniora na przełamanie.Ale to tylko moje skromne zdanie;) Życie pokaże inne układy... Pozdro:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
CzenstochoviA

Masz ogromnego plusa ode mnie za ksywkę dla Łaguty. :)
Odnoszę trochę inne wrażenie co do Dariusza Śleszyńskiego. Owszem, wypowiada się on trochę bardziej rzeczowo i w bardziej jasny sposób, niż Mizgalski (te dwie osoby to niebo i ziemia), ale nadal nie mówi zbyt wiele. Nadal do końca nie wiadomo na czym stoimy, jakie są dalsze plany i wizje, oraz jakie możliwości i drogi rozwiązania problemów stoją przed klubem. Przede wszystkim takich informacji brakuje. I takie też informacje chcieliby chyba poznać wszyscy kibice Włókniarza (a nawet kibice innych klubów, którzy pragną mieć świadomość co do rozmiarów bagna pływającego po posadzkach w klubowych budynkach).
Mam także wątpliwości co do opłacalności powrotu Czernickiego. Mógłby on wnieść dużo dobrego i ogarnąć niezły bajzel (choć nie jest to takie oczywiste), jednakże pojawienie się go z powrotem we Włókniarzu wiązałoby się z wyraźnym wydatkiem pieniędzy. W sytuacji, w jakiej aktualnie znajduje się Włókniarz, ważniejsze jest chyba jednak oszczędzanie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.