Wątek dotyczący artykułu

Awizowane składy na mecz PGE Marma Rzeszów - Carbon Start Gniezno

W niedzielnym meczu na szczycie Nice Polskiej Ligi Żużlowej PGE Marma Rzeszów podejmie Carbon Start Gniezno. Znamy awizowane składy na to spotkanie.

przeczytaj cały artykuł

mati00000

jestesm kibicem Startu,ale bede musial sie z toba zgodzic.Gniezno nigdy sobie u was nie radzilo i tak bedzie i tym razem,bo na beton u was nie mamy co liczyc.Pozdrawiam :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
P A W E Ł E K

Dokładnie, możemy to wykrzykiwać ale wszyscy znamy realia. Mimo wszystko ten Rzeszów taki mocny nie jest ale podejrzewam że celem chłopaków będzie spokojne odjechanie meczu bez kontuzji. Oczywiście nie znaczy to że nie będzie walki. Po prostu chłopacy nie będą zbytnio się spinali bo kto by pomyślał że będziemy na pierwszym miejscu w połowie RZ. Niech panowie spokojnie odjadą ten mecz, bonus jest w zasięgu ale myślę że zakręcimy się wokół 35 pkt :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|4)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
P A W E Ł E K

Nie łagodzę. Nie wymagajmy od nich że wygrają u was :P Ten zespół ma inne cele, jeśli będzie pod koło to z góry wyeliminowani są juniorzy i Jonas + częsciowo Adrian G. Ja od nich niczego sie nie spodziewam w tym meczu, trudny teren, nie ma co szaleć ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
P A W E Ł E K

Jaki tam lider hehe, to tylko pozycja w tabeli. Spodziewałem się środka tabeli, no a że wyszło jak wyszło to już zasługa chłopaków. JA tylko mówię żebyście nie oczekiwali że będą oddawać życie w tym meczu, jak tor będzie taki jak w Bydzi to mozna sie spodziewac że niektórzy pojadą na pół gazu, niestety... ale oby było dużo emocji, moze sie nasi postarają, pozdro :)

| Odpowiedz
blokuj
AMON

He he co ty wygadujesz pamiętaj że nasz zespół jest złożony z zawodników niechcianych przed sezonem !

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Abiszaj

Zauważ, że wielu tego nie rozumie... To nie jest skład na Ekstralipe tylko na utrzymanie... i tak zrobili już wiele, za co szacunek.

| Odpowiedz
blokuj
fifijabol

Panie kolego liczby nie kłamią. Patrze na tabele Gniezno na czele. To do czegoś zobowiązuje. Licze że się postawicie bardziej niż reszta...

| Odpowiedz
blokuj
fifijabol

U nas się nie da betonu uklepać;) Taki mamy klimat :D Nie no zobaczymy. Tak na poważnie jesteście na czele wiec może być dobre widowisko...

| Odpowiedz
blokuj
dragosani

Otóż mylisz się przyjacielu. INNE zespoły widząc Start na czele powinny "powalczyć bardziej niż reszta". Nasza pozycja w tabeli do niczego nas nie zobowiązuje, mamy tylko i wyłącznie radochę i ubaw, że zespół z długami, "brytyjskim" budżetem i skazany na pożarcie, po 7 kolejkach ma 12 pkt! To wszystko.
Kupa śmiechu, mówię Ci!

| Odpowiedz
blokuj
dragosani

Pisał o Gale, który będzie IMŚjun; inni mieli zmiażdżyć ligę, wygrać w Rzeszowie do 28, a o Gomólskiego po wybitnym sezonie 2014 w następnym będzie zabijał się Falubaz kosztem Hampela i Unibax kosztem Warda ;)))) Jakoś tak to przedstawiał ;)))

| Odpowiedz
blokuj
dragosani

Wiem, że wiesz ;) Akurat Twój post był idealny, by napisać to co napisałem ale raczej do innych, którym wałkujemy to od jakiegoś czasu.
Spoko luz! Pozdro!

| Odpowiedz
blokuj
Trybun Atmosfera

hmmmm mocny nie jest b niema kim byc mocny, sklad sie nie zmienil od lutego czy marca, a wtedy wszyscy widzieli Grudziadz w roli pewniakow, teraz my ciulamy punkty i mamy nadzieje wejsc do PO z pierwszej pozycji,kilku chlopakow na forum robi z naszej druzyny dream team a tak nie jest jest to solidna druzyna 1 ligowa ze skladem ktory przy dobrym ukladzie moze awansowac, lecz rownie dobrze moze skonczyc na 3 miejscu

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
P A W E Ł E K

Też prawda kolego, po prostu wnioskuje że jesteście mocni po ostatnich meczach w których lejecie innych jak chcecie ;) O PO bądźcie spokojni, nie widze drużyny która wam w chwili obecnej jest w stanie zagrozic w walce o e-lige.

| Odpowiedz
blokuj
Trybun Atmosfera

tak to moze wyglada ja nei jestem huraoptymista, uwazam, ze koncentracja musi byc caly czas, zaszkodzic glownie mozemy sobie sami, lecz uwazam z enajwazniejsze to wygrywac wysoko u siebie, a to przyniesie sukces

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
P A W E Ł E K

Dokładnie. Ja od mojego Startu tego samego wymagam, wygrywać u siebie a na wyjazdach po prostu powalczyc i pojechac tak jak sie da, byleby bez kontuzji.

| Odpowiedz
blokuj
P A W E Ł E K

Też tak to widzę. No trudno... niech chociaż będzie troche walki na torze, przynajmniej kibice będą mieli na co popatrzeć, myśle że w szeczgólności Vadim i Bjarne mogą powalczyć z waszymi.

| Odpowiedz
blokuj
RzEsZoW

Walka to będzie, jeżeli wasi rajderzy ją podejmą. Bo co do tego że tor będzie wybitnie do walki to nie ma żadnych wątpliwości.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.