Wątek dotyczący artykułu

Siódemka sezonu PGNiG Superligi Kobiet

Portal SportoweFakty.pl prezentuje zestawienie zawodniczek, które w naszej ocenie swoją postawą na parkiecie zasłużyły na miejsce w siódemce sezonu 2013/2014.

przeczytaj cały artykuł


Costaa23

To zestawienie na podstawie całego roku i fakt dla wielu i w tym dla mnie trochę dziwne:) Bramkarki?? hmm można podyskutować co do typów, skrzydła w sumie chyba optymalne w szóstce, też mnie dziwi brak Semeny nawet jako tej drugiej po Iwonie, wiadomo ile dają Panie Agaty dla swoich zespołów ale dla mnie mimo tego to nie ta pólka co Semena, co do koła z całym szacunkiem dla Pani Vannesy to Draba i Patrycja Kulwińska były lepsze i to raczej miedzy nimi powinna się rozegrać batalia o triumf na tej pozycji. Prawa połówka oki dobry wybór Dorota Małek w przekroju sezonu zasłużyła na to miejsce w tej szóstce. a co do Ali sami redaktorzy stwierdzili że jeśli miała swój dzień.. ale mimo tego że czasami nie wypaliła to konkurencji na tej pozycji w lidze nie miała bo niektóre mecze potrafiła wygrać czasami sama:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Wielbuond

nie zgadzam się....Nani była najlepszą kołową przez cały rok...zobacz, że Asia D grała pół roku, tak samo jak Asia Sz...jeśli już to Owen mogła konkurować, bo również nie miała zmiany w klubie

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Costaa23

Hmm Asia Sz. grała kilka spotkań i od października leczy kontuzje więc Draba też nie miała zmiany, ale nie grała pól roku jak mówisz tylko znacznie więcej(od września do maja) a także grała w lidze mistrzyń. Dla mnie tu nie chodzi tylko ile kto grał ale jak i ile się rozwinął, ile dał dla drużyny w kontekście całego sezony i według mnie tu Draba wygrywa z Vanessą.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.