Wątek dotyczący artykułu

Nieobecne kołowe, brak liderki - oceny po meczu Polska - Czarnogóra

Szczypiornistki reprezentacji Polski przegrały z Czarnogórą w Częstochowie w środowym meczu el. do Mistrzostw Europy 2014. Zobacz jakie oceny wystawiliśmy poszczególnym zawodniczkom polskiej kadry.

przeczytaj cały artykuł

Observator

Ad voce do tytułu:
Liderki nie było - to fakt, rozgrywające z uporem maiaka grały bez skrzydeł
i koła ( podania do i postawa Patrycji - zwłaszcza na tle super17
- żal było patrzeć . Taktyka na ostani kwadrans - ???
Brak Semeny na boisku (karnego nie liczę - vide wczorajsza dyskusja o ich strzelaniu) i akt rozpaczy (wejście na boisko Klaudii) - w sobotę mecz o wszystko i o "dobre imię " - 3mam kciuki !!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Osiedle Czaszki

Jak będziesz mniej pił to zobaczysz dokładnie mecz. Domyślam się, że nigdy nie grałeś w ręczną... Liderka to taka osoba, która motywuje zespół i podrywa w słabszych momentach do walki. Kudłacz w tym meczy kilkakrotnie podcinała skrzydła koleżankom, bo w sytuacjach sam na sam z bramkarką Czarnogóry nie rzucała bramek i działało to na nie deprymująco! One biegały, walczyły, wypluwały płuca, a Karolina nie wykorzystywała idealnych okazji. Inne dziewczyny też pudłowały z dogodnych pozycji, ale one nie są kapitanem drużyny! Od lidera wymaga się więcej! Przestrzelona, ciężko wywalczona okazja nie mobilizuje zespołu! Kapitan powinien dawać dobry przykład, a tu klapa! To samo mogę powiedzieć o partackim rzucie karnym w wykonaniu Olchawy!

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Wielbuond

napiszę prościej...w ogólnym rozumieniu Ona jest Liderką i Kapitanką...ale z zadania się nie wywiązała w środę :) jestem daleki, by po meczu z Czarnogórkami piać pieśni pochwalne dla Pani Karoliny.
co do definicji liderki wg Ciebie zgadzam się w 100%

| Odpowiedz
blokuj
Wielbuond

"Jak będziesz mniej pił to zobaczysz dokładnie mecz. Domyślam się, że nigdy nie grałeś w ręczną..." nie piłem podczas meczu :) a Tobie gratuluję udanej kariery sportowej :) to, że ktoś nie gra wcale nie oznacza że nie ma pojęcia o temacie :)

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.