Wątek dotyczący artykułu

Widziane z Rusi Czerwonej - seria nowa (4)

Wyciągnąłem z półki samizdat powielaczowej roboty, w zielonkawych niegdyś, a teraz pożółkłych, okładkach: "Nieznośna lekkość bytu" - głosi tytuł.

przeczytaj cały artykuł

Weintraub

...gestykulowało nerwowo, wznosiło szpetne okrzyki mową, bezczeszczącą pryncypia eleganckiej polszczyzny...

Dobry tekst. Doskonale opisujący większość zdarzeń stadionowych.
Czasami ciężko dzieciakowi wytłumaczyć z jakich powodów te pan z boku tak strasznie krzyczy używając słów opisywanych w cytacie.
Jak tu z młodym na mecz iść?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Trybun Atmosfera

na podworko tez go nei wyprowadzaj, do kina ten nie bo czasem tez klna, a w teatrze tylko na niektore spektakle, w rezerwie pozostaje Ci podac pol stadionu do sadu, lub czasem wiecej , takze masz kilka wyjsc , ewentualnie wykupic wszystkie bilety i zasiadziesz na stadionie sam z mlodym, jak sam widzisz sa wyjscia, a jezeli wszystko zawiedzie zamknij mlodego na klucz w lazience tam bedzie bezpieczny

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Trybun Atmosfera

ogarniam i to dobrze, ale wiem ze i tak zawsze sie czepiasz wiec dam ci ole do popisu, sam walilsz bledy a czepiasz si einnych, posprawdzaj jeszcze po 10 razy to co napiszesz bo przeoczyles conieco, buahhahahah a potem z czystym sumieniem wcisnij enter bauhahahah aha i niezapomnij malego do lazienki zamknac, bo az zaluje chlopaka, miec terrorystew genach....zal , idz do polityki, bo w sporcie nawet jako kibic (niemasz pojecia co to slowo oznacza) nei zdajesz egzaminu

| Odpowiedz
blokuj
Weintraub

Tego się spodziewałem. Mocny w gębie, a jak przychodzi co do czego, to się wymiguje.
Ale rozumiem, żeby znaleźć, to trzeba wiedzieć czego się szuka.

| Odpowiedz
blokuj
Trybun Atmosfera

ty u mnie wiesz czego szukasz , wiec moze zacznij od siebie, prowadzisz wiecznie jalowe rozmowy o bledach, nic kompletnie nic nei wnoszace do watkow sportowych, u mnei mozesz znalesc nawet milion bledow kompletnie mi to zwisa, jezeli ciebie to podnieca to popros to specjalnie bede dla ciebie je robil

| Odpowiedz
blokuj
Trybun Atmosfera

mocny w gebie buahahhaha a ty jaki jestes , skoro boisz sie chodzic na mecze? bo cie brzydkie slowa bola buahahahah to powiedz mi kim ty jestes buahhahaha nei kompromituj sie bo miazdzysz siebie sam

| Odpowiedz
blokuj
Weintraub

No cóż,
Twoja sprawa, co myślisz.
O kropkach i przecinkach. Straciłeś doskonałą okazję,żeby milczeć, a nie wypowiadać się o tematach, o których, nie masz pojęcia.

| Odpowiedz
blokuj
Łowca Pejsów

tak oczywiscie bo jedynym ktory ma pojecei jestes ty buahahahahha nie bredz juz bo sie plakac chce, zamknij dziecko w lazience bo uslyszy brzydkie slowo buahahahah nie wysylaj do szkoly , ogolnie lancuch mu zaloz aby wychodzic z domu nie mogl, kompromitacja i 3 metry mulu, bede sobie pisal jak mi sie podoba i dokladnie tobie na zlosc laiku

| Odpowiedz
blokuj
Weintraub

Jeżeli moje teksty są laickim i niegramatycznym dnem, to ty pukasz od spodu.
I znowu zamiast użyć argumentów obrzucasz mnie inwektywami.
Nie podałeś żadnego argumentu. Wymigujesz się od tego. Ale co tam.
kiedyś jeden na forum pisał,ze nie warto dyskutować z takimi jak Ty, bo sprowadzą do swojego, niskiego poziomu, a potem pokonają doświadczeniem. Szkoda,że go nie posłuchałem.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.