Wątek dotyczący posta na blogu

Rozwiązanie pewnej sprawy.

MATUCH - RSKZ

Mam pewną sprawę którą chciałbym wyjaśnić widziałem, komentarze Wojtka którego szanuje opisującego to co NIE NAPISAŁEM czyli że Sturridge i Sterling są gorszymi piłkarzami od Welbecka. Chciałbym to wyjaśnić bo zauważyłem że moja skromna osoba jest kojarzona z Manchesterem United, Robinem van Persie, (…)

przeczytaj cały artykuł

Galacticos_

Roy mógłby rozwiązać ten problem jednym sposobem, grając 4-3-3. ;d Ale w reprezentacji Anglii jest to raczej niemożliwe. Moim zdaniem w pierwszym składzie wyjdzie Sturridge ponieważ miał lepszy sezon od Welbecka i udowodnij, że powinien grać w pierwszej 11, ale jeśli się nie sprawdzi w meczu z Włochami to idę o zakład, że w drugim meczu obok Rooneya zobaczymy Welbecka.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Apator Fan

Moim zdaniem w pierwszym składzie wyjdzie Sturridge ponieważ miał lepszy sezon od Welbecka

Lepszy?Sturridge gral na poziomie Costy czy Ibry .A Welbeck na poziomie Brozka.Ot cała roznica xd

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
MATUCH

Dokładnie ja uważam IDENTYCZNIE! Nie jestem przeciwko Sturrigowi i Sterlingowi ale uważam ze powinien grać Welbeck lepiej sie rozumie z Rooneyem.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Apator Fan

le uważam ze powinien grać Welbeck lepiej sie rozumie z Rooneyem.

Ale jak moze grac Welbeck skoro jest z 5 klas gorszy od dwojki z Liverpoolu.Chłopie Sturridge w tej chwili jest lepszy od Rooneya a Ty mi z Welbeckiem wyjezdzał.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.