Wątek dotyczący posta na blogu

Rozwiązanie pewnej sprawy.

MATUCH - RSKZ

Mam pewną sprawę którą chciałbym wyjaśnić widziałem, komentarze Wojtka którego szanuje opisującego to co NIE NAPISAŁEM czyli że Sturridge i Sterling są gorszymi piłkarzami od Welbecka. Chciałbym to wyjaśnić bo zauważyłem że moja skromna osoba jest kojarzona z Manchesterem United, Robinem van Persie, (…)

przeczytaj cały artykuł

LexoN

Welbeck ani nie jest nikim, ani nie jest wybitnym piłkarzem. Ot, solidny zawodnik. Ale skoro Sturridge czy Sterling prezentują się lepiej od niego ostatnimi czasy to niby dlaczego ma grać ich kosztem?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
MATUCH

No i napisałeś to normalnie wg Wojtka on jest śmieciem najwiekszym cieniasem Brożkiem czy on jest normalny? Ludzie którzy uważają że Welbeck jest gorszy od piłkarzy LFC nie zabije ich za to szanuje ich zdanie ale mieszanie go z błotem przez Wojtka jest śmieszne

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Apator Fan

BO on jest bardzo słabym graczem.Mnóstwo fanów United nawet się z niego wyśmiewa.A Ty chcesz go wcisnać za piłkarzy klasy swiatowej do składu.No zart.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Apator Fan

Tak.Welbeck jest ulubiencem tego załosnie słabego trenera i jest nieobiektywny.Nie musze mowic jak słabo wypadł Hodgson jako trener LFC i jakich drewien nasciagał do Liverpoolu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Apator Fan

Wprowadził Swansea do Premier League i rozegrał z tym klubem w niej świetny sezon jak na mozliwosci tego klubu?Porownaj prace Hodgsona i Rodgersa w LFC.Gigantyczna przepasc.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.