Wątek dotyczący posta na blogu

Rozwiązanie pewnej sprawy.

MATUCH - RSKZ

Mam pewną sprawę którą chciałbym wyjaśnić widziałem, komentarze Wojtka którego szanuje opisującego to co NIE NAPISAŁEM czyli że Sturridge i Sterling są gorszymi piłkarzami od Welbecka. Chciałbym to wyjaśnić bo zauważyłem że moja skromna osoba jest kojarzona z Manchesterem United, Robinem van Persie, (…)

przeczytaj cały artykuł

Apator Fan

"Po za tym zdobył w tym sezonie 10 goli grając w 90% meczy jako skrzydłowy czy to źle?!"W tych spotkaniach gdzie zdobywał gole to grał na srodku ataku.I te gole były naprawde bardzo szczesliwe.Jak grał na skrzydle w sezonie 2012/2013 w United,ktorzy wtedy byli mistrzem (był podstawowym zawodnikiem) to zdobył ... 1 bramke.Sterling na skrzydle w tym sezonie 9 i 6 asyst mimo,ze grał regularnie dopiero od grudnia.A ma 19 lat.Welbeck 24.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
MATUCH

hahahahahahhahahahahah podstawowym piłkarzem padłem....... Chicha miał więcej minut..... na środku ataku grał tylko wtedy kiedy kontuzje miał RvP i Roo jednocześnie. Chłopie ochłoń

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Apator Fan

na środku ataku grał tylko wtedy kiedy kontuzje miał RvP i Roo jednocześnie.

No i wtedy własnie strzelił pare bramek.A podstawowym piłkarzem był w sezonie 2012/2013.Czytaj ze zrozumieniem!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.