Wątek dotyczący posta na blogu

Rozwiązanie pewnej sprawy.

MATUCH - RSKZ

Mam pewną sprawę którą chciałbym wyjaśnić widziałem, komentarze Wojtka którego szanuje opisującego to co NIE NAPISAŁEM czyli że Sturridge i Sterling są gorszymi piłkarzami od Welbecka. Chciałbym to wyjaśnić bo zauważyłem że moja skromna osoba jest kojarzona z Manchesterem United, Robinem van Persie, (…)

przeczytaj cały artykuł

kasyx

Spróbuje rozsądzić wasz spór. Welbeck jest dobrym piłkarzem i jego miejsce jest w szerokiej kadrze Anglików.
1. Matuch, argumentujesz miejsce w podstawie dla Dannyego, jego dobrym rozumieniem się z Roo. To prawda, ale jeżeli w podstawie wyjdą Gerrard z Hendo i Adamem:) (pewnie wyjdą) to Sterling będzie tym czwartym z The Reds. Wszyscy wiemy, że 4 > 2
2. Statystyki są ważne, to prawda, ale statystyki nie wygraja meczu. Są ważne, ale czasem moga zaciemnić obraz. Statystyki przemawiają przeciwko Lewandowskiemu. Skuteczność Lewego w Bundeslidze, poniżej 20%, a w kadrze podczas eliminacji MŚ wyniosły zaledwie...8%. W pewnej chwile, lepsze statystyki w kadrze miał nawet...Andy Selva, napastnik SAN MARINO. Czy to znaczy, że był kiedykolwiek lepszy niz Lewy??? Statystyka nie gra
3. Kolejny Twój argument, Welbeck ma doświadczenie z wielkiej imprezy. To prawda, doswiadczenie, to wielki atut. Z miejsca go obalę. Podczas MŚ 2010, Królem strzelców imprezy został...Thomas Muller, kompltny zółtodziób na imprezie mistrzowskiej.
Reasumując, szóstka z przodu jak dla mnie Gerrard, Hendo, Lallana, Sterling, Roo i Sturridge.
Nie jestem za Wojtkiem, więcej powiem, kiedyś zarzucił mi, że czepiam sie Liverpoolu, umniejszam dobrą formę Suareza i Sturridga (przez jakiś czas, po transferze z Chelsea, uważałem, że sie nie sprawdzi, bo jest zawodnikiem jakich wielu) ale w tej dyskusji ma 100% racje.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
MATUCH

Dobrze to ja Ci odpowiem na każdy z argumentów:
1. Dobrze Gerrard, Hendo nie są piłkarzami którzy grają z przodu my mówimy o napastnikach. Lallana nie jest jeszcze w LFC, i nie zagrał z nimi ani minuty w Liverpoolu. Więc nie wiem po co go liczysz jako 4>2......
2.Po statystykach Wojtek wstawia Sturridge do reprezentacji....
3.Nie każdy który gra na wielkiej imprezie pierwszy raz nie musi zdobywać 10 goli!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
kasyx

1 Zapewnie nie zauwazyłeś, że przy Lallanie zrobiłem :)
2 Juz mówiłem, statystyka meczu nie wygra
3 Mullerowi wystarczyło 5
Nie zgadzam się ze skala Wojtka tzn 5 klas lepszy, ale dla mnie i Sturridge (w tym przypadku nie ma dyskusji) i Sterling, są lepszymi piłkarzami od Welbecka. Sterling to troszkę jeździec bez głowy, ale w przypadku spokojnej, wyrachowanej gry Anglików (nie sądzę, że zagrają wysmienity futbool) odrobina szaleństwa jest jak najbardziej poządana.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Apator Fan

Wszyscy sa po mojej stronie xd.Jak widzisz tylko Ty uwazasz,ze piłkarz 5 klas gorszy od Sterlinga i Sturridga powinien grac za ktorego z nich xd

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
MATUCH

hahahahahahhahahahahahahha Padłem nie ma żadnej osoby ktora sie z toba zgadza ze welbeck jest nikim i jest na poziomie brozka

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.