Wątek dotyczący posta na blogu

Rozwiązanie pewnej sprawy.

MATUCH - RSKZ

Mam pewną sprawę którą chciałbym wyjaśnić widziałem, komentarze Wojtka którego szanuje opisującego to co NIE NAPISAŁEM czyli że Sturridge i Sterling są gorszymi piłkarzami od Welbecka. Chciałbym to wyjaśnić bo zauważyłem że moja skromna osoba jest kojarzona z Manchesterem United, Robinem van Persie, (…)

przeczytaj cały artykuł

Jedi

Siema. Anglia ma obecnie jednego napastnika - Rooney'a, który z kolei klasyczną 9 nie jest, woli być 10 hehehe ale do rzeczy, nie zagłębiałem się w statystyki tych grajków ale widzę ładnie liznąłeś temat. Sturridge i Welbeck to porównywalny poziom dla mnie. Sturridge miał lepszy sezon, częściej grał i był skuteczniejszy... w lidze, z tego co napisałeś to Welbeck był skuteczniejszy w reprze (przytoczoną bramkę piętką pamiętam), w lidze był zmiennikiem ale jak RvP miał kontuzję strzelał ważne bramki. Dzisiaj na miejscu Synów Albionu zagrałbym z Włochami ich klasycznym 4-4-2 z Rooney'em i Welbeckiem w napadzie. Na temat Sterlinga się wypowiadać nie będę, gdyż dla mnie to nie napastnik.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.