Wątek dotyczący artykułu

Pogrom w Zielonej Górze! SPAR Falubaz - Renault Zdunek Wybrzeże 65:25 (wynik)

Zielonogórzanie bez najmniejszych problemów wygrali na własnym owalu. Kibice na W69 nie oglądali zbyt wielu emocji. Goście wygrali drużynowo zaledwie jeden bieg.

przeczytaj cały artykuł

DonZG

Różnica klas obu drużyn, ale też trzeba pamiętać, że obie drużyny mają w tym sezonie zupełnie różne cele! Wybrzeże, życzę powodzenia... Będzie Wam potrzebne...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Michael081

Jaki według ciebie ma cel Wybrzeże ? Bo według mnie skompromitować się na całego,oszukać kibiców wmawiając walkę i spaść z wielkim hukiem do 1 ligi!!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
DonZG

To Ty powiedziałeś ;-) Szanuję Wasz zespół i nie będę pluł jadem... Falubaz walczy o obronę tytułu Mistrza, a Wybrzeże, powiedzmy że o utrzymanie...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Michael081

Kolego z jednym się z Tobą zgodzę Falubaz walczy o tytuł,ale jak można nazwać to co robi wybrzeże walką o cokolwiek ,skoro w żadnym meczu nie pojechaliśmy w najmocniejszym składzie.Ja rozumiem iż nie mamy kasy ale skoro przed sezonem podpisali kontrakty z zawodnikami jakich znaleźli ,i wiedzieli że po tym składzie można jedynie walczyć o utrzymanie....TO TRZEBA WYSTAWIĆ OPCJONALNIE NAJMOCNIEJSZY SKŁAD I WALCZYĆ!!!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
DonZG

Nie chcę się wypowiadać na temat spraw wewnątrz waszego klubu... To co mogę jeszcze dodać, to to, że nienawidzę, jak pieniądze i polityka rządzą sportem... Życzę powodzenia...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
taki se nikt

co wy z tą polityką wyjeżdżacie. Chcieliście Terleckiego mieliście,usunęliście Polnego i jeszcze płaczecie ? Brawo dla kiboli i drużyny która jest jaka jest i spada z hukiem do II ligi :) Widziałeś aby za czasów Polnego takie chece były ? taki brak kasy ? Ja nie . Pozdrawiam . PS Terlecki się nachapał kibol Oskar przy nim też i już ich nie ma

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.