Wątek dotyczący artykułu

Awizowany skład Polonii Bydgoszcz na mecz w Gnieźnie

W niedzielę drużyna Carbon Startu Gniezno podejmie zespół Polonii Bydgoszcz. Znany jest już skład gości na to spotkanie.

przeczytaj cały artykuł

AMBROS

Mecz jest o godzinie 20.30
Zapowiadane prognozy, niska temperatura, dodatkowo jeszcze deszcze i burze nie wróżą dobrze temu meczowi. Poza tym nie wiadomo też czy mecz się odbędzie gdyż w sobotę Andersen startuje w Gorican i w przypadku przełożenia zawodów niedzielne spotkanie zostanie przełożone.
Poza tym mecz zapowiada się nieatrakcyjne z co najmniej dwóch powodów:
-słaby przeciwnik.
-tor nie gwarantujący dobrego widowiska- Beton.
Nie bez powodu spotkanie w Gnieźnie reklamowane jest w ten sposób ze główną atrakcja spotkania ma być

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|11)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Gnieźnianin1952

Dokładnie, ciekawe jakim cudem ten słabiak ma tyle punktów, a no tak zapomniałem: początek sezonu,słabość przeciwników,pomoc sędziego,betonowy tor w Gnieźnie, a no i bym zapomniał o najważniejszym- korzystny układ spotkań.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|4)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
AMON

Nie wdawaj się z nimi w żadne dyskusję po prostu zrozumieć boli ich to że nasz klub w ogóle istnieje a to że jesteśmy sensacją ligi jest dla nich nie do zniesienia !

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
krzys

oczywiscie cała polske boli ze nie wyszliscie z 30 w rzeszowie hahaha i ze przegraliscie w bydgoszczy a ty prognozowales tam wygrana

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
krzys

a co ma piernik do wiatraka pokazaliscie na co was stac w bydzi i rzeszowie ile tam przegraliscie? przypomnij wszystkim

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Gnieźnianin1952

Śmiejemy się wam wszystkim w twarz :) "Pokazaliście na co was stac w bydzi i rzeszowie" Dokładnie tak, ten zespół właśnie stać na tyle, przed sezonem niektórzy nawet zakładali walke o utrzymanie więc o czym my tu mówimy? Kto ma punktowac na wyjazdach? Davidsson który jest startowcem? Gomólski który w ostatnich latach podróżował z ligi do ligi? Tarasienko który w zeszłym sezonie nie łapał się do składu Lokomotivu? Adamczak który cały zeszły sezon praktycznie "przesiedział na ławce" czy Bjarne który jest chimerycznym zawodnikiem, a może Gała który dopiero od tego roku jest w podstawowym składzie. Pomyślcie zanim coś palniecie imbecyle. Na mnie żadna porażka nie robi wrażenia i mam to centralnie w pompie ile przegrywamy na wyjazdach, u siebie na razie wszystko wygrywamy i śmieszni to są wszyscy ci którzy z tymi "słabiakami z Gniezna" przegrywają ;) Każde zwycięstwo traktuję jako miłą niespodzianke bo przed sezonem w życiu bym sie nie spodziewał że tak dobrze będą jechać. To że niektórym kibicom od nas sie poprzewracało w głowach to nie moja wina, ale dobrze wiadomo że apetyt rośnie w miarę jedzenia. Aczkolwiek jeśli ktoś śledzi SF i czyta komentarze normalnych, podkreślam NORMALNYCH kibiców z Gniezna, to zauważy że nikt sie na wynik nie napina,porażkami nie przejmuje a zwycięstwa nas cieszą. Dla nas dużym szczęściem jest że w ogóle jedziemy w lidze i mamy żużel, a kibice sie tym odwdzięczają i licznie przychodzą na stadion. Mówcie co chcecie ale u nas w zespole jak i wśród kibiców jest wspaniała atmosfera, bawimy się żużlem i nikt nam tego nie popsuję! AMEN.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (7|1)
blokuj
Gnieźnianin1952

Nie ironizuję, tylko bronię nas bo od jakiegoś czasu zauważam ciągłe ataki na nasz klub. Ja się z tym zgodzę, mamy fajny team, ale podkreslam że ten zespół jedzie ponad swoje możliwości, chyba że ktos przed sezonem przewidział że wszyscy tak wypalą... Nas to cieszy i tyle. Również pozdrawiam :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Mariusz-Bydg.

Kolego ,ale z naszej strony nie ma ataku na wasz klub,tylko probujemy waszemu kibicowi(amon) wytlumaczyc,ze bredzi strasznie.Wiecej takich jak ty i mozemy popijac internetowego drineczka az film sie urwie ;)))Przytemperujcie moze wy tego amona,wstyd okropny wam przynosi;)Zycze powodzenia!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Gnieźnianin1952

Dzięki :) Do kolegi Amona ja nic nie mam bo on jak chce to potrafi normalnie podyskutować ale czasami go emocje ponoszą, no w każdym klubie są tacy kibice co chluby nie przynoszą ale już sie przyzwyczaiłem ;) Ja jestem jak najbardziej nastawiony do miłych i kulturalnych dyskusji bez obrażania i śmiania się z kogoś :) Zapraszam w niedziele na meczyk! Mam nadzieję że pogoda nie pokrzyżuję planów. Również życzę powodzenia, pozdrawiam! :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|1)
blokuj
Mariusz-Bydg.

W tym jest problem,ze jemu sie rzadko chce;)) w kazdym srodowisku znajdzie sie jakis imbecyl u was trafilo na amona ;)Jezeli pogoda dopisze,nie bedzie opadow to moze sie zjawie.Troche pozna godzina tego meczyku.Mam nadzieje,ze bedzie zaciete spotkanie.pzdrawiam ciebie i wszystkich normalnych kibicow Gniezna,jes tutaj kilku zajebiaszczych gostkow ;)))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.