Wątek dotyczący artykułu

Stelmet blisko sfinalizowania "dużego" nazwiska

W przyszłym tygodniu mają być ogłoszone pierwsze nazwiska zawodników, którzy trafią do Stelmetu Zielona Góra. Działacze przyznają, że pracują nad "dużym" nazwiskiem.

przeczytaj cały artykuł

plkfan

Jestem zdziwiony tym , iż kibice Stelmetu chcą , aby Eyenga został . Gość miałbyć gwiazdą ligi graczem pokroju Woodsa ,Hosleya ... Okazał się totalnym nie wypałem średnio 10 pkt. na mecz w słabej polskiej lidze na kolana nie powala , brak umiejętności gry 1 na 1 , brak gry tyłem do kosza , a przede wszystkim brak rzutu (nawet z miejsca) ... Eyenga się starał , walczył to trzeba mu przyznąc ,ale to za mało , kilka fajnych wsadów , dynamicznego grania i to wszystko , blokował ofensywe stelmetu nie bylo rotacji , gracz na 3 w tych czasach w europie do tego slabo wykorzystany jest jak kula u nogi , a i jego zarobki za ktore mozna sciagnac na prawde solidnego gracza . Jego czas w Polsce minał .

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (8|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
soczystybanan

Totalny niewypał ? Absolutnie. Ja uważam, że powinien zostać. Poprawił się w obronie, w ogóle postęp zrobił biorąc pod uwagę początek sezonu, do gry wnosi energię, jest uśmiechnięty, pożartować lubi... I ambitny. W finale grał do końca i się nie poddawał. Słabsze mecze miał, ale to się każdemu zdarza.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|4)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.