Wątek dotyczący artykułu

Fabian Drzyzga: Kraków Arena to najlepsza hala w Polsce. Dlaczego nie zagramy tu na mistrzostwach świata?

Polska reprezentacja odniosła drugie zwycięstwo nad Brazylią w tegorocznej Lidze Światowej. Dokonała tego na oczach 15 tys. kibiców zgromadzonych na trybunach Kraków Areny.

przeczytaj cały artykuł


realista_pzps

Fajnie jest krytykować po fakcie gdy zobaczyło się obiekt w całej okazałości. Czemu nikt nie krytykował Wrocławia rok czy dwa lata temu gdy PZPS ogłosił miasta gdzie zagrają Polacy ? Nikt wtedy nie krzyczał "dlaczego nie Kraków"
Gdy w 2008 roku Ruben Acosta podarował nam organizacje MS to pod halą w Krakowie nie było nawet jeszcze dziury w ziemi a Wrocław miał w planie rozbudowę hali do 10 tysięcy. Umowy z miastami gospodarzami trzeba respektować a te podpisane były kilka lat temu. A kto wówczas wiedział, czy Kraków wyrobi się z budową hali i jak ona będzie wyglądać. A może właśnie tak jak Wrocław gdzie były plany rozbudowy i nic z tego nie wyszło.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|6)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
jaet

Okoliczności się zmieniają, dyskutanci dookoła też, tylko ty dalej swoje... To co Kraków budował tę halę w tajemnicy ??? Nikt nie wiedział jak będzie wyglądała ? Nikt nie wiedział kiedy zostanie skończona ? Wszyscy wiemy co zadecydowało o tym, że Wrocław, a nie inne miasta z Krakowem na czele. Swoją drogą, to że Polacy nie zagrają w najnowszej i największej hali podczas mistrzostw we własnym kraju, jest ewenementem na skalę światową.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.