Wątek dotyczący artykułu

Gdańszczanie wciąż walczą o utrzymanie - Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk vs. Betard Sparta Wrocław (relacja)

Po bardzo wyrównanym pojedynku, Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk pokonało Betard Spartę Wrocław 45:44. W obu drużynach bardzo skutecznie pojechali Fredrik Lindgren i Tai Woffinden.

przeczytaj cały artykuł

tre

zachowanie Pieszczka zdecydowanie niesportowe. Kiedyś za takie 'taktyczne' upadki nagradzano wykluczeniem do końca meczu

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
kibic Gks-u

to i tak byl jego ostatatni start poza tym w 2012 roku Ulamka powinien Najwer wykluczyc ale wykluczyl Kryche przez co Sparta sie sie utrzymala

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
aresco1

Tak, widziałem to. Teraz jesteśmy kwita. Tylko ja nie mam o to pretensji jak niektórzy z was mieli na stadionie. Pamiętam to do dziś.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
aresco1

Poczytaj moje wpisy trochę. Przecież napisałem, że spadek nam się należy. Zresztą to nie ja jeżdżę na żużlu. Za to wasze zachowanie wtedy w stosunku do kibiców z Wrocławia pominę milczeniem. Zresztą już się o tym kiedyś rozpisałem.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.