Wątek dotyczący artykułu

Unibax Toruń - KantorOnline Viperprint Włókniarz Częstochowa 54:36 (wynik)

Unibax Toruń nie miał większych kłopotów z wygraniem meczu z KantorOnline Viperprint Włókniarzem Częstochowa. Gospodarze pokonali gości 54:36 i dopisali do swojego dorobku w tabeli 3 punkty.

przeczytaj cały artykuł

ROSE

Niesamowicie piękne zawody.
Tak dobrego ścigania na MA dawno nie widziałem, praktycznie co bieg to koncert. Zawody naprawdę mogły się podobać i kibice na stadionie i przed telewizorami nie mogli się nudzić. Ściganie palce lizać.
Toruń pojechał dobre zawody i tradycyjnie wykorzystał znajomość swojego toru.
Ward - ... to co ten facet umie robić na torze to jest poezja, kosmiczna jazda tego gentlemana, przecierałem oczy ze zdumienia z tego co wyprawiał. Wielki respect, super szybkość.
Przedpełski - znakomite zawody, potwierdza poraz kolejny że to rajder nie jednego silnika a prawdziwa perełka. Pięknie trzymał klapę w swoim ostatnim biegu.
Saifutdinov - wielki kolega na torze, widać rozumie co to znaczy jazda zespołowa, jestem pod wrażeniem jego jazdy ale też tego, że nie myśli tylko o sobie.
Kułakow - naprawdę pozytywne zaskoczenie, wiele radości dał kibicom na MA. Widać, że jak ma sprzęt to umie go wykorzystać choc nie był on taki najszybszy. Będą z niego ludzie, swoją szanse wykorzystał znakomicie.
Fajfer - dobre zawody, widać, że walczy i bardzo mu zależy, solidny junior.
Miedziiński -.- , tego Pana pod dwóch biegach powinno się wyprowadzić ze stadionu i oblać zimną wodą aż nie zrozumie, że na torze nie jest sam.
Gollob -.- tragedia, ja jemu już dziękuję, moja cierpliwość się skończyła na dobre.
We Włokniarzu na wyróżnienie zasługuje Holta i Peter.
Szkoda mi CKM, gdyby kasa i zdrowie u nich były spokojnie walczyliby o pierwszą czwórkę.
Głowa do góry Medaliki:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (7|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ława

A ja jeszcze pochwalił bym częstochowskich kibiców....
Przyjeżdżając dobrze wiedzieli ,że maja mecz w plecy a pomimo to potrafili fajnie się bawić i kulturalnie dopingować..może po za jednym małym przypadkiem,ale to jest znikomy szczegół

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
JARASS

Miedziiński -.- , tego Pana pod dwóch biegach powinno się wyprowadzić ze stadionu i oblać zimną wodą aż nie zrozumie, że na torze nie jest sam.

Sam to zauważył i zrobił nam jeszcze 4 punkty z bonusem,rozumiem że byś go w tych dwóch biegach zastąpił ?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
ROSE

Tak, zastąpiłby go w trosce o zdrowie innych zawodników.
Jeździ jak potłuczony i czas zacząć myśleć o innych zawodnikach z torów.
Szanuje go bradzo, lubię bardzo, nie odmówię mu waleczności i ambicji ale nieraz odmówię mu rozumu i zdrowego rozsądku.

| Odpowiedz
blokuj
JARASS

Tak, zastąpiłby go

Tylko kim?
Młodzieżowcom (Fajferowi) został tylko jeden start.
Pierwszy jego bieg (wykluczył się sam) wjechał w 3 łuk szybciej (bardziej napędzonym motocyklem)niż jego przeciwnik i nie był w stanie wyhamować,normalna sytuacja jakich wiele.Adrian ma jakiś problem,ale bym zbytnio nie
przesadzał.Wyciągnął wnioski i później pojechał już dobrze.

| Odpowiedz
blokuj
ROSE

I co z tego?Najwyżej by nie pojechali w nominowanych.
Miedziński ma ogromny problem i musi wreszcie zrozumieć że nie każdy bieg musi być na śmierć i zycie.
Później już jechał normalnie.

| Odpowiedz
blokuj
Jacek CKM

TO ja ci napiszę tak kolego !
Naprawdę fajne zawody
do połowy meczu dotrzymywaliśmy wam kroku ...
Wygrali lepsi :)
Ocena zawodników
Emil - zespołowiec ;)
Gollob - niestety kilka miesiecy temu powinien powiedziec STOP
Ward - TO IMŚ !!!
MIEDZIAK - CZAS ZABRAĆ MU LICENCJĘ !!! BO KOGOŚ ZABIJE
Kułakow - wielki plus za walkę ( chociaż za Walaska powinien dostać co najmniej ostrzezenie)
Fajfer - tak sobie
Przedpełski - SZACUN ZA MECZ !!!

WŁOKNIARZ :
Kildi - REWELACYJNY TRANSFER - !!!
HOLTA - bardzo mile w koncu zaskoczył
MJJ - kratka straszna ale raczej słaby jest ten młodziak
Jabol - widać że ma braki w motocyklach ,próbuje ale nie może

WALAS - MNIEJ NIŻ ZERO !!!! ZAWALA NAM MECZ ZA MECZEM
NIE TRAFIONY TRANSFER,PADAKA STRASZNA
CZAJA,ŁĘGOWIK - mogło być lepiej

wielki minus SĘDZIA WOJACZEK !!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|2)
blokuj
mark83

Dajmy spokój z Walaskiem. Jak dla mnie facet błądził jak we mgle po tym torze. Akcja Przedpełskiego bodaj z 10 biegu bezcenna. Walasek Patrzy w lewo na wysokości startu a Paweł gorzej jak adepta go objechał. Totalnie zagubiony. Miedziak co tu gadać. Nie wiem ale jak dla mnie to się kompletnie spala. To co wyrabia to przegięcie pały jako kibicowi z Torunia wypada jedynie przeprosić chyba. Niezły film by skręcił z jego piruetów w tym sezonie i jak się robić nie powinno. Kompletnie bez głowy i rozumu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.