Wątek dotyczący artykułu

LŚ: Skład reprezentacji Polski na wyjazdowe mecze z Iranem bez Bartosza Kurka

Selekcjoner reprezentacji Polski siatkarzy, Stephane Antiga, podał 12-osobowy skład polskiej drużyny na mecze z Iranem w Lidze Światowej 2014.

przeczytaj cały artykuł

stary kibic

Sam nie wiem co o tym myśleć.. Szpital - zdrowie najważniejsze, ale czy to nie syndrom kadry pań? Mam nadzieję, że francuscy trenerzy panują jeszcze nad tym. Przecież niektórzy z tych chłopaków praktycznie z marszu grają kolejną rundę ligową bez odpoczynku (12 spotkań) i to z międzykontynentalnymi podróżami. Wygląda, jakby zostali przeznaczeni do zajechania. Może ci bardziej "doświadczeni" świadomie korzystają z "dolegliwości". Oby to były tylko domysły, ale znowu mi zapachniało jakimś "profesjonalizmem". Dziwna ta selekcja Stefana. Tym bardziej im życzę kompletu z Iranem - na F6 prawdopodobnie wszystkie dolegliwości znikną - tam trzeba będzie być.. I wtedy zagrają ci świeżsi, ozdrowieńcy. A ci przemęczeni pójdą na zasłużony odpoczynek.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (7|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Kibic Kadry

A Ty myślisz, że zawodnicy to maszyny? Kadra klub kadra i tak na okrągło. Ile lat tak można? Mają grać na środkach przeciwbólowych? Zastanów się co mówisz.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (7|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
stary kibic

Właśnie piszę, że się zastanawiam - zauważ kontuzje - omijają tych, którzy muszą się pokazać.. Piszę, że mam nadzieję, że to tylko domysły, ale zbieg okoliczności zakrawa na metodę. Mika, Buszek, Fabian, czy środkowi, to wg ciebie maszyny do ciągłego grania. Po takiej porcji oni faktycznie mogą łapać kontuzje. Oby nie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|1)
blokuj
rbk17

Pewnie Kurek, Bociek i Wlazły mogą grać, Antiga jednak woli aby się zregenerowali ile wlezie aby byli gotowi na finały LŚ, a jak się nie uda to rozpocznie wielki plan przygotowań na MŚ. Naprawdę nie miałbym o to pretensji.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
ares87

Sądzę że to zbyt daleko idące wnioski. Wiśnia ma problem od dawna, zresztą u Kurka to też nie nowość a chyba już 2 sezon. Mnie zastanawia tylko czy u Igły to dalej kontuzja czy ślepa wiara Antigi w Zatora. a Wlazły - ufam temu co mówią ale tutaj można mieć wątpliwości.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika
stary kibic

Cały czas jestem optymistą i wierzę, że prawdą są te wszystkie hasła o drużynie. Byłbym jednak ostrożny na miejscu Stefana, mam nadzieję, że walczący o F6 nie zostaną odstawieni po zrobieniu czarnej roboty. Z drugiej strony Stefan ma zgrywać skład i może też wychodzić drobne cwaniactwo, na które tak naprawdę nikt nie ma wpływu :) A Wiśnia wcale nie jest pewniakiem jak Bartek czy Mariusz..
Sam ciekaw jestem, jak wyglądałaby ich forma po trzech tygodniach biegania ścieżką nad reglami w Tatrach z woreczkami z piaskiem u pasa, jak przygotowywał swoich złotych chłopaków słynny "Kat" - trener Wagner.. :))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
ares87

Wiesz dla mnie zgrywanie powinno zacząć się już teraz a że kontuzje... Nie wiem co ma Antiga w głowie ale wg mnie skreślenie Wiśni byłoby co najmniej nieporozumieniem. Wg mnie na dziś to najlepszy polski środkowy i tylko Pit może z nim powalczyć.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.