Wątek dotyczący posta na blogu

Franek w krainie żużla [1] - Ciemne oblicze Czarnego Sportu

Romek z Weronek -Kurski-

Każdy kto interesuję się żużlem zapewne bardzo dobrze zdaję sobie sprawę, że wypadki są wpisane w tą dyscyplinę. W obecnych czasach środki bezpieczeństwa są nieporównywalne z tymi które obowiązywały przed laty. Żużel jest przepiękną i jedyną w swoim rodzaju dyscypliną która od samego początku swojego (…)

przeczytaj cały artykuł

Krakowiaczekk

Swietnie że komuś chce się przypomnieć tych co odeszli bo wszyscy tylko myślą o nastepnym meczu i składzie na nowy sezon. Wypadek Raniszewskiego katastrofalny. Kto nei widział

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
kerad1 ZG

No właśnie Mam już latek pare;(Słyszałem o tym wypadku ale go nie widziałem:( CO TAM ROBIŁY TE SCHODY ??? SZOK Wiele do myślenia daje ten materiał i jednocześnie pokazuje ile się zmieniło w kwestiach bezpieczeństwa A ile jeszcze jest do zrobienia!!!

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Maverick

Wszystkie wypadki są na swój sposób straszne. Ale ten Raniszewskiego... wiesz, ja tak wspominając pewne osoby zastanawiam się, jak doszło do tego, że schody te nie były w jakikolwiek sposób zabezpieczone? Przecież można było tak zrobić, by uniemożliwić tam wjazd zawodnika poprzez ułożenie zwykłych balotów słomy. Nie jestem jakiś "delikutaśny" i przysłowiowa kałuża krwi nie jest mi ani obca, ani straszna. Lecz to, jak Raniszewski wjechał pod te schody...

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.