Wątek dotyczący artykułu

Stelmet zagra w eliminacjach Euroligi!

Dwie polskie drużyny wystąpią w rozgrywkach Euroligi w sezonie 2014/15. Stelmet Zielona Góra będzie musiał jednak przebrnąć przez eliminacje.

przeczytaj cały artykuł


Tomaszkosz

Duże szanse na wyjscie z grupy, mam tez nadzieje, ze sklad, jaki będzie budowal Janusz Jasiński daleko zajedzie w Europie w tym sezonie :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
2

Z mojej strony gratulacje ale póki co, to trzeba te eliminacje najpierw, po prostu wygrać. Dobrze by było gdyby tak się stało ale tam jest też 7 innych drużyn z podobnymi planami. Przy szczęśliwym losowaniu jest to możliwe ale jednak do sukcesu potrzeba trzech zwycięstw. My, trzy lata temu w losowaniu trafiliśmy na Khimki Moskwa, gdzie Kelati i spółka pokonali nas 7-ma punktami i przygoda skończyła się na początku turnieju. Na razie jednak proponuję ostudzić głowy i nie nakręcać się nawzajem, żeby znowu nie okazało się, że zaczęło się pompowanie balonika. Na koniec proponuję powstrzymać się od napinek pomiędzy kibicami obydwu klubów i obiektywnie przyznać, że było by świetnie, gdyby tak dwa polskie kluby zagrały w EL. Pozdrawiam.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.