Wątek dotyczący posta na blogu

Franek w krainie żużla [1] - Ciemne oblicze Czarnego Sportu

Romek z Weronek -Kurski-

Każdy kto interesuję się żużlem zapewne bardzo dobrze zdaję sobie sprawę, że wypadki są wpisane w tą dyscyplinę. W obecnych czasach środki bezpieczeństwa są nieporównywalne z tymi które obowiązywały przed laty. Żużel jest przepiękną i jedyną w swoim rodzaju dyscypliną która od samego początku swojego (…)

przeczytaj cały artykuł


Penhal

Wykonałeś kawał fajnej roboty.Choć to dla Nas kibiców smutny temat,warto o nich pamiętać.
Od siebie dodam bo nie wszyscy może go widzieli Tommy Jannson to taki dzisiejszy Darcy Ward.Dziki za zaproszenie i pozdrawiam. Może następne części?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Franek_Kimono

Witaj ! Kolejne części pojawią się niebawem. Z tym, że będę chciał poruszyć już inny temat.
W tym artykule wymieniłem dziesiątkę wspaniałych torowych wojowników którzy poświęcili się dla czarnego sportu. Sam artykuł był niejako hołdem i ukłonem w stronę wszystkich żużlowców którzy zapłacili najwyższą z możliwych cen spełniając swoją wielką pasję jaką był żużel.
Tematów do poruszenia w przyszłości jest wiele: Od przypomnienia historii i przebiegu dawnych jednodniowych mistrzostw świata, rywalizacji na Polskich torach w wybranych latach, czy też dość gorącym ostatnio temacie z reaktywacją dawnych zasłużonych Polskich klubów. Pozdrawiam.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.