Wątek dotyczący artykułu

Grzegorz Grochowski zagra w Kutnie?

Ekstraklasa czeka na Grzegorza Grochowskiego już od dwóch lat i wydaje się, że w końcu się doczeka. 20-letni rozgrywający jest poważnym kandydatem do gry w Polfarmexie Kutno.

przeczytaj cały artykuł


TomE

Na tym polega biznes. Kupuje się lepszych graczy od dawnego przeciwnika, którzy moim zdaniem poradzą sobie w PLK. Pozatym Malczyk jak i Grochowski nie chcieli grać kolejny sezon w 1 lidze, więc jeśli jest okazja to czemu z niej nie skoszystać. KKS'owi brakuje rozgrywającego na poziomie właśnie Groszka ( moim zdaniem jeden z najlepszych rozgrywających w Polsce). Zawsze chciałem żeby Grochowski zagrał dla Kutna. Mam nadzieje, że to się uda i będziemy mieli kolejny bardzo dobry transfer. Groszek zawsze sobie cenił naszą publiczność i atmosfere na meczach, więc Grzegorzu mam nadzieje do zobaczenia w Kutnie już jako zawodnik Polfarmex'u :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
maciejkanwa

"jeden z najlepszych rozgrywających w Polsce" nadal nie ma rzutu z dystansu. Nie odbieram mu zadziory na parkiecie, atletyzmu czy kierowania zespołem, ale na poziomie TBL gość bez trójki nie może być jednym z najlepszych. Taka moja opinia

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.