Wątek dotyczący artykułu

Mariusz Jurkiewicz: Będę grał na wyjeździe

Mariusz Jurkiewicz zagra w przyszłym sezonie w Orlen Wiśle Płock. - Na pewno będzie to dla mnie ciężka sytuacja - nie kryje reprezentant Polski w rozmowie ze SportoweFakty.pl.

przeczytaj cały artykuł

nafciarz_zks

Bez przesady Kaczka. Na jakich wyjazdach będziesz grać? Masz kontrakt i będziesz wspierał Wisłę w KAŻDYM meczu tak jak każdy z nas kibiców!! Jedziemy na jednym wózku i pokaż,że masz jaja i resztki honoru po tym jak chciałeś nas zostawić na lodzie! Zdecydowana większość kibiców w Płocku szanuje Cię za to co zrobiłeś do tej pory w Wiśle a także za to co robisz dla reprezentacji. Nie mniej ten szacunek skończy się tak szybko jak tylko zobaczymy,że wybierasz sobie mecze (nawet nie myśl o wyjazdach! w ogóle co to za pomysł!?) albo odpuszczasz walkę w meczach z Kielcami. Bądź zawodowcem,który profesjonalnie podchodzi do swoich obowiązków w przeciwnym razie niestety zarząd i właściciel klubu mają instrumenty bo zastosować odpowiednie sankcje. Także bez odpuszczania i byle do przodu! Dopuściłeś do samej sytuacji na własne życzenie! Aha i nie zapomnij podziękować Bertusowi za to,że Cię tak załatwił pięknie. Myśle,że pięknie Cię omamił,że będziesz od nowego sezonu w Kielcach dlatego powiedziałeś co myślałeś zlewając ciepłym moczem swojego pracodawce i co ważniejsze nas - nadwiślańskich fanów.

Dlatego tak wielu Cię teraz nienawidzi, bo jeszcze nie dawno tak bardzo Cię kochali.. Pamiętaj o tym!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (23|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Golden_CK

Z niewolnika nie ma pracownika. Popatrzmy na to realnie. Jurkiewicz chce iść do Kielc i oglądać Ligę Mistrzów w TV? W Polsce pewne miejsce w LM ma tylko mistrz Polski wiec spójrz na to realnie. Sego nic Cię nie nauczył? Jeśli za kilka tygodni odchodzisz do nowego klubu to przecież nie będziesz robił wszystkiego by później oglądać Ligę Mistrzów w TV, bo na tym tracisz zarówno Ty jak i klub, który będzie zapewniał lepszą przyszłość dla Ciebie i Twojej rodziny.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
wpm

No nie wiem Accombray prawie wykopał PSG z LM. W bezpośrednim meczu z nimi rzucił 6 bramek i m. in. dzięki niemu PSG przegrało. Charakter i honor kształtuje się z wiekiem. Widać kto ma jaja, a kto wydmuszki.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
czarekzks

Witam! Cię i zgadzam się z twoją opinią w 100% KACZKA!!!Jeśli masz JAJA I HONOR TO POKAŻ NA CO CIĘ JESZCZE STAĆ GRAJ KAŻDY MECZ NA 100% I POKAŻ SWOJEMU PRZYSZŁEMU PRACODAWCY JAJA ZA TO ŻE CIĘ W D....p!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj
Pinio

Kurcze, dawno nie czytałem tak zajebistego komentarza na tym zatrollowanym portalu. Racja w 100%.
Kaczka, po 3 meczu finałowym chciałem mieć z Tobą dzieci, potem wqrwiłeś mnie tak, że sobie nawet nie wyobrażasz...
Pokaż, że masz jaja, że jesteś chłop, a nie guma od gaci. Niestety na moje brawa i doping musisz zapracować od nowa...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|1)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.