Wątek dotyczący posta na blogu

Pocztówka z wakacji.

Mir spod wody

Witam wszystkich:)· Oczywiście nie zapomniałem o Was:)· Przesyłam, takie, troszkę inne życzenia:) i ciąg dalszy :)  Niestety jakość jest niezadowalająca:(· Robię dubla na łodzi;)    i :)  Pavlus, co Ty na to ? :) Stari Grad 26.06.2014

przeczytaj cały artykuł

Manhattan

Czego nie ogarniasz. Musisz wysłać mail z filmikiem osobie, która ma konto na YT i ta osoba zamieści go ze swojego konta na YT.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
zielonogórzaninstarejdaty

Wejdź na YT i załóż sobie konto. Później będziesz mógł filmik wstawić. Wszystko znajduje się na górnym pasku z prawej strony. Wystarczy kliknąć "PRZEŚLIJ" i wybrać plik, który chcesz umieścić :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
You Dash

Bardzo możliwe... Dawno nie używałem, w sumie, to jedyny raz po sparingu z Gnieznem :D
A link do profilu Haszyszowego jest w moich ulubionych w przeglądarce :P

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Mir69 spod wody

Teraz mogę wrócić spokojnie do odpisywania :)
Przez przypadek zapomniałem o Pavlusie :(.
Dograłem filmik i nie wiedziałem jak go wrzucić.
Tak mi wszyscy pomogli że, musiałem otworzyć konto na YT :).
Twoja propozycja dotarła już po fakcie :)
Pozdrawiam :)

| Odpowiedz
blokuj
asia

Wiem Mireczku,że po fakcie..:)Ja się chciałam tylko pochwalić,że mam...chociaż to..:):)))a ja czekam na zdjęcia od Ciebie na maila ze spotkania z Pablo i innymi.No i masz na privie odpowiedź na pytanie,które zadałeś bardzo dawno temu..:):D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Mir69 spod wody

Priva widziałem :)
Pablo raczej nie nadaje się na modela.
Predzej z Normanem do trzymania lampy ;) :)
Mam jedną fotkę z jakimś koszykarzem ;) a może siatkarzem.
:).
O niej rozmawialiśmy :) tak ?

| Odpowiedz
blokuj
asia

Tak..właśnie o tej fotce...miałam Ci przypomnieć...:)Sorki ,że dopiero odpisuję ,ale koleżanka dzwoniła i troszkę pogadałyśmy sobie..:)

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.