Wątek dotyczący artykułu

Niels Kristian Iversen zwyciężył w Kopenhadze, Jarosław Hampel piąty

Zwycięstwem Nielsa Kristiana Iversena zakończyło się Grand Prix Danii, które rozegrane zostało na stadionie Parken w Kopenhadze. Na podium stanęli również Troy Batchelor i Greg Hancock.

przeczytaj cały artykuł

Komentarz usunięty przez użytkownika
kapitan bomba

OK, sektor znasz, wiesz jak wyglądam, a jak nie, to zobacz sobie w moją galerię. Ja nie ucieknę, o to możesz być spokojny. Zobaczymy czy poza trollowaniem w internecie stać Cię na męskie czyny.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
KAPSEL SG

Dziwię się że Trzymasz poduszkę Stali , a często piszesz o niej same bzdury , więc wybieraj : dwulicowy, fałszywy, nieszczery, obłudny, zakłamany?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
kapitan bomba

Wybierz sobie co chcesz i jutro mi to powiedz. Masz niepowtarzalną szansę, nie zmarnuj jej :) To tyle z mojej strony, nie będę się Tobą wyzywał w internecie, w przeciwieństwie do Ciebie ja takie sprawy załatwiam jak mężczyzna, a nie jak internetowa pipka. Na razie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
wein_gorzów

hahaaaa...mężczyzna to ty tylko w necie jesteś..sam fakt twojej wypowiedzi świadczy o tym..ja sobie nie wyobrazam aby facet tak o sobie mówił:)))...bomba to chyba ksywka po tym jak rączka ci dobrze zrobi:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Artt

Chopak chyba liczy, ze mecz odwolaja:)))Modli sie o deszcz;)Gorzej bedzie jak nie odwolaja i sie ktos skusi na to zaproszenie...

| Odpowiedz
blokuj
wein_gorzów

za to co pisze to becki..znaczy łagodnie lepa w kark, bo ja przeciwny przemocy, ale ciekaw jestem czy by taki elokwentny był na Jancarzu:)

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty
Numer 1

Tragedia stary... Miejmy nadzieję że kiedyś ci się uda odbyć stosunek(najszybciej za opłatą z twoją inteligencją)i przestaniesz takie bzdury pisać

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.