Wątek dotyczący artykułu

Prezes Unibaksu: Gollob kluczem do wygranej w Gorzowie

Jak zapowiada prezes Unibaksu, Tomasz Kaczyński, torunianie celują w odniesienie zwycięstwa w Gorzowie Wielkopolskim. Kluczem do dobrego wyniku ma być były zawodnik Stali - Tomasz Gollob.

przeczytaj cały artykuł

Netto

Wczorajsze GP pokazało dość dobitnie że Hampel raczej mistrzem świata nie będzie a Kasprzak daje nam tylko nadzieję na sukces w GP . Taki stan rzeczy dowodzi jednego że najlepszym naszym żużlowcem jest Tomasz Gollob ,prawdą jest że nie radzi sobie z nowymi tłumikami które ewidentnie nie pozwalają na jazdę w stylu który Tomasz sobie sam wypracował ,styl który wyróżniał go na tle innych czołowych zawodników świata. Naśmiewanie się że wybitny zawodnik jest bez formy to przejaw głupoty , małostkowości i braku znajomości żużla w stopniu elementarnym.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (15|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
byczek NZUL

dlatego trzeba stawiać na młodych którzy jakby nie patrzec ciągle sie rozwijaja a nie z urzedu Gollob ma pewne miejsce.....osobiscie odstawił bym rowniez Hampela i postawil calkowicie na mlodych jesli teraz tego nie zrobimy to moga nic nie zdzialac....niech sie objezdzaja

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Krzyżacy

wytłumacz mi skąd chcesz odstawić Hampela? z DPŚ?? kpisz teraz czy co? Hampel nawet bez formy jest w stanie wygrać z każdym, kogo chcesz tam wstawić??

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Artt

Ale czy ktos pchal na sile najlepszych obecnie?Po prostu dochodzili jazda do tego aby byc w reprezentacji.Mozna sie objezdzac cale zycie i robic w GP po 3-5 pkt:)))Powinni jezdzic najlepsi bez wzgledu na wiek i naturalna selekcja jest moim zdaniem najlepsza:)))Jak juz teraz zaczynam patrzec na GP to robi sie niewesolo i start Polaka w polfinale zaczyna byc wielkim sukcesem.Moim zdaniem sie cofamy i ciekawy jestem wyniku w DMS na naszym torze....Jesli nikomu sie nie uda awansowac z GP CH(oby choc jeden dal rade ale bedzie ..ciezko) to zostanie najprawdopodobniej jeden Polak i drugi liczacy na dzika karte....Cieniutko oj cieniutko.Ciekawy jestem tez wystepu naszych w MSJ i DMSJ:)

| Odpowiedz
blokuj
Netto

I co macie z tych młodych !? Gdyby nie -8 Unibaksu już byście szukali wczasów last minute. Taka jest prawda !

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|1)
blokuj
Netto

Gdyby nie gdyby ! Ale w ocenie wartości czysto sportowej Leszno kolejny raz już by było po za PO , układ tabeli jest naciągany i nie oddaje faktycznego potencjału drużyn . Czy muszę Ci jeszcze pisać że gdyby nie presja jazda Torunia też by inaczej wyglądała . Punkty odjęte w nowym sezonie to wymysł kompletnych idiotów . I proszę nie pisz mi ze powinniśmy być zdegradowani bo warunków do startów nie wypełniło Wybrzeże ,Włókniarz przy jednoczesnym braku chętnych do startów w elidze zostało by 5 drużyn .

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
Netto

A co ma zeszłoroczny finał do tegorocznych rozgrywek !? Ja widzę że Falubaz jeszcze za mało razy was wydymał w tym Gorzowie !

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|2)
blokuj
Speed-sg-

Nabałaganiliście , dostaliście słuszną karę , więc wypełnijcie ją z godnością do końca !!! na razie tylko beczycie ,bo "GDYBY" to "GDYBY" tamto :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|2)
blokuj
Netto

Ta kara z -8 jest nie regulaminowa ,wpierw nas ukarano a dopiero później tworzono nowe przepisy. Nikt nie beczy ,jedziemy lepiej ,gorzej swoje . A prawda jest taka że karanie minusowymi puntami w nowym sezonie wypacza sportowy wynik i nie ma nic wspólnego ze sprawiedliwością ,naprawdę tak trudno to zrozumieć !?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
dwandjb

jak ja sobie czytam te twoje wypowiedzi to az słów brak.
przestań w końcu "bronic" sie tym finałem
nie masz innych argumentów?
okej, było - MINĘŁO
nic z tym nikt już nie zrobi, czasu sie nie cofnie

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty
Netto

A czy my poddaniem meczu wypaczyliśmy wynik finału ? Tylko i wyłącznie poprzez zabiegi proceduralne nie pozwolona nam oddać walkowera ,nikogo nie obchodziło że nie możemy wypełnić limitu KSM. Chcieliśmy załatwić ten mecz bez kombinacji ale to się okazało dla krętacza w różowej koszuli nie do przyjęcia. Na sobotnim treningu Paweł Przedpełski miał dzwona i wystawienie L4 nie było żadnym problemem ,pomyśl dlaczego tego nie zrobiliśmy ?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
dwandjb

oni mysla, ze maja na naszą druzyne "haka" w postaci tego finału, gdy tylko nie mają argumentów tylko napiszą cos o zeszłorocznym finale i mysla, ze juz pozamiatali..:)

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty
Krzyżacy

no własnie pokazałeś jaki poziom dyskusji można z toba prowadzić :) dzięki za uświadomienie mnie, że straciłem na ciebie 30 minut.

| Odpowiedz
blokuj
Kerad2 ZG

Na młodych stawiać radzisz???? Pamiętasz BALONA TWÓJ IDOL czemu z niego nie chciałeś zrezygnować tylko zaciekle bronisz(broniłeś)???:))))))))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Cracow

Po co na młodych jak dzisiaj kontrakty sa na dwa lata. 4 lata temu do Leszna chciał przyjść przyjść hancok a dworakowski powiedział ze jest za stary o szukają młodszego lidera. Do dzisiaj pewnie żałuje ze tej decyzji. To nie piłka gdzie kontrakty maja na 5 lat. W żużlu jak zawodnik bedzie chciał odejść po dwóch latach to odchodzi. Gollob zeczywiscie odpuścił sobie już żużel ale wielokrotnie rownież pokazywał ze jak potrzeba to potrafi jeszcze w decydujących momentach zaskoczyć.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.