Wątek dotyczący posta na blogu

Pocztówka z wakacji.

Mir spod wody

Witam wszystkich:)· Oczywiście nie zapomniałem o Was:)· Przesyłam, takie, troszkę inne życzenia:) i ciąg dalszy :)  Niestety jakość jest niezadowalająca:(· Robię dubla na łodzi;)    i :)  Pavlus, co Ty na to ? :) Stari Grad 26.06.2014

przeczytaj cały artykuł

pablo80

Dzien Dobry Duszyczko, niestety Miras bal sie by mu telefonu nie wywalilo od mojego testosteronu, wczoraj byla niby okazja by to nadrobic, ale rozbieznosc interesow przesadzila. Ale jeszcze bedzie okazja, trzeba tylko cierpliwosci ;) a narazie pozostaje Ci Mir z Dacewiczem :))) Ten laik nawet nie wie kto to jest :D :D :D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
pablo80

Niestety :((( ale bedzie jeszcze okazja :) a moze nawet kiedys bedzie nam dane razem sobie fotke strzelic? :D Byloby super :))) a tak, to musisz prosic Zbyszka by Ci moje zdjecia na Fejsie pokazywal ;)
P.S. Podobno mam u Ciebie forry? :) Cieszyc sie bardzo :D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
asia

U mnie fory..?A ciekawe za co....?:):):) Chyba nie za to ,że najbardziej lubisz Arletkę..jak napisałam wcześniej...foch..:(:(....:)))))

| Odpowiedz
blokuj
pablo80

Dzień Dobry :D
nie zafochasz mnie nigdy, bo ja jestem bardziej uparty od osła :D Tyle siana zjadłem ;) a musisz jednak przyznać, że gdyby nie Czarnulek to teraz byśmy nie godoli raczej :D

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.