Wątek dotyczący posta na blogu

Transfery największych klubów świata!

MATUCH - RSKZ

Witam! Będzie to dość długi blog. Wybrałem wg mojej opinii największe kluby świata. 1.Manchester United 2.Real Madryt 3.Liverpool 4.Barcelona 5.Bayern 6.Arsenal 7.ChelseaNapisze cele transferowe klubów. Do was należy dopisania potencjalnych nowych transferów! 1.Manchester United- W tym sezonie czeka (…)

przeczytaj cały artykuł

Immobile

Odniosę się do swojego klubu.Lovren jest teraz naszym głównym celem transferowym (The Times tak donosi więc pewniak).Divock Origi ,jedno z okryć mundialu jest praktycznie dogadany.Po mundialu nastąpi podpisanie umowy.Gracz jednak zostanie na rok wypożyczony jeszcze do klubu z którego go kupimy czyli Lille.Negocjacje w sprawie Moreno utknęły w martwym punkcie więc Rodgers znów zwrócił uwagę na swojego ulubieńca czyli Bertranda z Villi (pracował z nim jak był jednym z asystentow trenera w Chelsea, to też info z The Times).Bardzo poważnie interesujemy się Markovicem z Benfici.Planujemy aktywować jego klauzulę wykupu która wynosi minimum 20 mln funtów.Cały czas na celowniku znajduje się Shaqiri.No i na koniec oczywiście trzeba wspomnieć o El Pistolero.Transfer wydaje się prawdopodobny.W grę wchodzą dwie opcje.Sanchez plus około 50 mln funtów lub około 80 mln funtów w samej gotówce.Wszystkie wiarygodne źródła od wielu dni donoszą jasno,że Liverpool sprzeda Suareza tylko jeśli te żądania zostaną wypełnione przez klub zainteresowany Luisem.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
MATUCH

Dziękuje za odniesienie się do klubu któremu kibicujesz, zapomniałem napisać o Shaqirim wiadomo że w niego celujecie, po za tym jak u was z Sanchezem? Czy jest możliwość wyciągniecia go z Barcelony? Ponoć Arsenal ma z wami wygrać rywalizacje o Sancheza.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Immobile

Z Sanchezem nie wiadomo jak będzie.Niby faktycznie woli Arsenal ale Barcelona rzekomo naciska go,zeby wybrał nas bo chca zbic cene transferu Luisa.Wiem na pewno,ze Liverpool bardzo chce Sancheza.Rodgers jest jego fanem.Tak twierdzi The Times.

| Odpowiedz
blokuj
MATUCH

Czytałem gdzieś to chyba w Daily Express. Dlatego pisałem że gdzieś to czytałem, ale nie pamiętam nie chce ci skłamać.

| Odpowiedz
blokuj
Gaizka

Potwierdzam. Cuadrado jeśli będzie zmieniał klub to na lepszy, a nie gorszy od Fiorentiny. Poza tym LFC zwyczajnie na niego nie stać, nie ta półka finansowa.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj
MATUCH

Ciężko powiedzieć myśle ze są na podobnym poziomie co brakuje Herrerze? Jest jednym z najlepszych w PD na tej pozycji....

| Odpowiedz
blokuj
Gaizka

Jo nic nie wiem. Ja się nie interesuję. Tylko tutaj trochę drażnię małych fanatyków (Matuch) i małych dyktatorów (Apator) i małe M&M'sy (Pablo)

| Odpowiedz
blokuj
Gaizka

No właśnie bo jak zawsze się wtryniasz :) z fachowym komentarzem. Jak będziemy potrzebowali głosu rozsądku to poprosimy ;)
A tu mi kibicujący klubowi, który wyłożył 32 bańki za takie drewno jak Fellaini mówi, że Cuadra jest wart maks 30? To ja się pytam Fallaini jest jakimś zabytkiem czy coś, że tyle za niego dali? Bo piłkarsko to on może z 10 jest wart i to tylko dlatego, że trudno znaleźć kogoś kto mając 194 jest w stanie biegać.

| Odpowiedz
blokuj
MATUCH

Teraz się skompromitowałeś na maxa aż smiechem parsknę ahahahahahahahah zacząć cię kompromitować? Czy ci odpuścić? A cię ośmieszę fellaini przechodząc do United zdobył 13 goli w meczu United vs Everton Fella w pojedynkę wygrał ten mecz i zdobył gola był w jedenastce roku Premier League najprawdopodobniej najlepszym SP ligi może Yaya był wtedy lepszy chociaż wątpie. Kompromitacja chłopaku.... I taki człowiek WTEDY nie był warty 30 baniek?!!?!?!?!

| Odpowiedz
blokuj
Gaizka

Nie żartuj, że chcesz porównywać to drewno do Cuadrado, który miał w tym sezonie 14 bramek i 13 asyst wielokrotnie samemu ciągnąc zespół i decydując o wynikach. Gdyby Juan przebieg przez skrzydło Manchesteru to te dwa drewna (Fellaini i van Persi) do dzisiaj by się kręciły jak śmigła w wiatraku. Może to jakiś pomysł żeby uczynić ich pożytecznymi.

| Odpowiedz
blokuj
MATUCH

Czy ja porównuje jesteś psychiczny czytać nie umiesz???? Napisałem Ci że Fella był warty takich pieniędzy sezon temu bo zdobył 13 goli w pojedynkę obracał Carrickiem i Clevem jak chłopcami. Był największą gwiazdą Evertonu a ty mi piszesz że jest drewnem. Lecz się.... Van Persie jest drewnem hahahahahahahahahahahha twierdze że jesteś nikim!!! Napisałeś to bo mam go na avatarze ale spoko pocisnę Cię bardziej jak dla Cb najlepszy w historii strzelec reprezentacji Holandii, dwukrotny król strzelców najlepszej ligi świata (z rzędu) jest drewnem to dizękuje ci bardzo Wynoś się!
Czy piszę że Cuadrado jest slaby ?!!?!? Chciałbym go, ale nie jest warty 50 baniek za to jest Di Maria. Napisałem 30 baniek funtów czyli ok. 35-38 mln euro nie wiecej. Czytaj dalej swoje badziewia. Bez odbioru.

| Odpowiedz
blokuj
MATUCH

Jak pacan piszę ze van Persie jest drewnem to co mogę o nim pomyśleć?!!?!?!? To tak jak napisać ze Messi jest prawonożny....

| Odpowiedz
blokuj
MATUCH

Wobec jednego meczu z 500 zagranych tak sądzisz gratuluje Ci, w dodatku w najważniejszym momencie nie zawiódł. Napastnik zawsze gra na pograniczu spalonego, a w meczu Van Persie dobrze zagrał brakowało szczęścia w takim razie Wesley też jest drewnem aha RvP ma 3 gole na mundialu a Cr7 1 wiec ten musi być drewniany, dwukrotny król srtrzelców najlepszej ligi świata drewnem hahahaha bez odbioru

| Odpowiedz
blokuj
Andre.

co ja mam do Ronaldo? RvP strzela bramki, to fakt. ale to nie znaczy, że nie jest drewniany, nie widzę związku między tymi dwoma cechami. Gomez, Toni, Inzaghi. oni są lub byli mega drewniani a ładują bramkę za bramką. wracając do spalonych to grać na pograniczu a dawać się łapać w naprawdę proste pułapki to spora różnica..

| Odpowiedz
blokuj
MATUCH

Chłopie jak możesz porównywać Gomeza który jest totalnym drewnem, do rvp który jest dobrze wyszkolony technicznie jakie bramy walił rvp w swojej karierze.

| Odpowiedz
blokuj
Andre.

NIE PORÓWNUJE ICH!!!
piszę Ci tylko, że ilość bramek nie ma nic wspólnego z byciem drewnem. możesz być 100-letnim bukiem i strzelać mnóstwo bramek, a równie dobrze możesz być mega techniczny i strzelać kilka w sezonie jak dobrze pójdzie.

| Odpowiedz
blokuj
MATUCH

aha van Persie dostał najwyższą note gratuluje Ci inteligencji zajmij się sobą a nie krytyką bezpodstawną van Persiego.

| Odpowiedz
blokuj
Apator Fan

Co do porównania Fellainiego i Twojego Kolumbijczyka masz rację.Tylko,że nie do końca to tak działa.Idąc tym tropem to za Suareza powinniśmy oczekiwać ze 120 mln funtów. A dostaniemy koło 75 -80.Każda transfer jest inny i tak bezpośrednio porównywać nie można.

| Odpowiedz
blokuj
Przemek Multi

Brak szacunku do goszczących tutaj osób i brak dystansu do luźnego stylu Gaizki sprawia, że opuszczam ten blog.
Zresztą i tak tylko Wojtek i Lexon czytają dogłębne źródła, a reszta opiera się na stronach w stylu Onetu.
Nie same transfery świadczą o wielkości drużyn.
Do zobaczenia w innym miejscu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
MATUCH

Nie opieram się na stronach typu Onet, ale Gaizka sam prowokuje, wypisując farmazony za farmazonami. Ja narwowo tego nie wytrzymuje a ta odpowiedź nie była do cb.

| Odpowiedz
blokuj
Gaizka

Spoko Przemo, nie dąsaj się na Matucha. Na płocie niedaleko mnie jest tabliczka z napisem: "dobry pies tylko ma słabe nerwy" i tak jest z Matuchem, to dobry człowiek ale z nerwami nie najlepiej.

| Odpowiedz
blokuj
Gaizka

To w takim razie w MU nie ma nikogo wartego więcej niż 25 baniek, bo nie ma nikogo prezentującego chociażby zbliżony poziom do Cuadrado.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.