Wątek dotyczący posta na blogu

Transfery największych klubów świata!

MATUCH - RSKZ

Witam! Będzie to dość długi blog. Wybrałem wg mojej opinii największe kluby świata. 1.Manchester United 2.Real Madryt 3.Liverpool 4.Barcelona 5.Bayern 6.Arsenal 7.ChelseaNapisze cele transferowe klubów. Do was należy dopisania potencjalnych nowych transferów! 1.Manchester United- W tym sezonie czeka (…)

przeczytaj cały artykuł

Hockley

Chelsea
- Póki co skład na pewno nie jest gotowy, zespół potrzebuje wzmocnień na pozycjach: lewa obrona i środek pola. Kilka decyzji musi być podjętych odnośnie piłkarzy powracających z wypożyczeń.
- W bramce wielki znak zapytania, gdyż na pewno wraca Courtois, jest Cech, kontrakt o rok przedłużył Schwarzer. Nie wiemy zbyt wiele na obecną chwilę co z Petrem w kontekście powrotu Thibaut, ale mam obawy, że Mou odda czeską legendę... oby nie.
- Nie ma sprowadzonego lewego obrońcy w miejsce Cole'a, bo wątpię by Azpilicueta nadal grywał na swojej nienominalnej pozycji, kiedy czeka go prawa strona (do spółki z Ivanoviciem). Mówiło się tutaj ostatnio o Filipe Luisie, ale wątpliwe, by Atletico oddało kolejnego podstawowego gracza. Mnie marzył się Luke Shaw, ale Chelsea kompletnie przespała sprawę tego chłopaka i póki co na tej pozycji jest dziura (wraca Bertrand, ale Mou nie widzi go w roli podstawowego grajka).
- W miejsce Davida Luiza, który i tak był w większości spotkań rezerwowym bądź grał w środku pomocy, jako "destruktor" przyszedł utalentowany Kurt Zouma, który na pewno dostanie niekiedy szanse gry, obok Cahilla lub Terry'ego.
- Środek pola to jak na razie Matić i Fabregas (niby za Lamparda), do tego Ramires, Mikel, ale przydałby się jeden konkretny człowiek, bowiem Cesc może swobodnie grywać na "dziesiątce" na przemian z nierównym Oscarem, a wtedy robi się luka obok Maticia.
- Pogba? Mało realne, ale jestem jak najbardziej za - tyle tylko, że nie za kwotę jaką ostatnio podali.
- Na skrzydła z wypożyczeń wracają Moses, Marin i Atsu. Pierwsza dwójka na pewno na wylocie, szansę powinien otrzymać Atsu, który fajnie grywał na MŚ.
- No i atak. Doszedł Costa, zostaje Ba, wypad Eto'o, nie wiadomo co z Torresem, ale i tak najważniejszy musi być Lukaku. Jeśli Mourinho odda komukolwiek Belga, to po prostu się skompromituje. Mam nadzieję, że jeszcze na trwającym mundialu Lukaku pokaże klasę, tak jak wczoraj z USA.
Na dzisiaj (podkreślam - na dzisiaj) najbardziej prawdopodobny skład to:
Courtois/Cech - Azpilicueta, Cahill, Terry, Ivanović - Matić, Fabregas, Oscar, Hazard, Willian/Schurrle - Costa/Lukaku

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
fazik

Filipe i Miranda maja zielone swiatlo od ATM,tak,ze jak Chelsea zaplaci,to nie powinno byc problemu,za Filipe jest juz nawet zastepca.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.