Wątek dotyczący artykułu

Mateusz Borowicz gościem w KMŻ Lublin. W budżecie klubu brakuje pół miliona złotych

Po dotychczasowych meczach Nice Polskiej Ligi Żużlowej KMŻ Lublin zajmuje szóste miejsce w ligowej tabeli. Przed Koziołkami ważne spotkanie z GKM Grudziądz.

przeczytaj cały artykuł


Karolynka

Mnie się wydaje, że inwestują teraz w gościa, żeby zdobyć te punkty wystarczajace do utrzymania i później spasować. Po co zostawiać takie sprawy na ostatnie mecze, nie daj bóg sie podwinie noga i będzie jedna wielka kupa i wtedy dopiero byłby krzyk, ze można było wcześniej coś zrobić.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
karol3414

Oczywiście, że tak. Lepiej teraz się odepchnąć od strefy spadkowej i mieć spokój. Jak się reaguje za późno to wychodzi jeszcze drożej bo przecież zawodnicy też wiedzą, jaka jest stawka meczu, a jak stawka meczu jest wysoka to i stawka zawodnika nie zmaleje. Poza tym, jak się wcześniej zapewni utrzymanie to łatwiej później oszczędzać.
Chociaż przez ten cyrk z Grudziądzem to jeszcze nie wiadomo tak naprawdę na którym miejscu jest ten klub. Niby na trzecim, ale jak PZMot utrzyma swoją decyzję i odbiorą punkty Okonia to się okaże, że są na siódmym, bo pozycja Loko chyba jest niezagrożona.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.