Wątek dotyczący artykułu

Nowy skrzydłowy KPR-u Legionowo

KPR Legionowo buduje kadrę na pierwszoligowe rozgrywki. Jesienią w zespole z Mazowsza zadebiutuje gracz AZS UW Warszawa, Frenki Brinovec.

przeczytaj cały artykuł

wx24

umiecie czytać ze zrozumieniem??? idzie głównie na jedynkę grać do obrony, zresztą głównie taką rolę pełnił też w AZSie więc ocenianie go po ilości goli w poprzednim sezonie świadczy że mało wiecie "fachowcy" od tego kto by sie przydał i od układów i układzików

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
rychu10

Umiemy i patrząc po straconych bramkach AZSu to wcale im się tak w obronie nie przydał, więc będę się trzymał swojego zdania, że układy układziki, a taki Szmulik, którego się pozbyli był na jedynce zdecydowanie lepszy więc co wy mi tu pi.......licie "Wąski"!!! Dziękuję za uwagę! ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
wx24

Patrzac na ilosc bramek jakie Legionowo tracilo w tym czasie zapewne przez uklady pozbyli sie swego dobrego gracza. Idz na trenera bo marnujesz sie przy klawiaturze najwyrazniej

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
rychu10

To akurat ty mi tu wyjezdzasz statystykami, moze asystentem Lisa zostaniesz w kprze?! Inny fakt, który mógłbyś mi przytoczyć to pewnie to ile Brinovec rzucił bramek po dobrych obronach w AZSie, a ile zespół stracił po jego błędach? Pomóż mi, bo nie wiem ile wychodzi 17 rzuconych, a jak dalej?? ... No nic, nie ma co tłumaczyć AZS i tak spadł więc bardzo się przydał, ale zwalmy to może na kolegów, bo to przecież oni dawali D. a jedynka była super.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.