Wątek dotyczący artykułu

DMŚJ: Polacy wygrali w Motali, awans Szwedów

Zwycięstwem reprezentacji Polski zakończył się półfinał Drużynowych Mistrzostw Świata Juniorów, który rozegrano na torze w Motali. Oprócz biało-czerwonych awans do finału wywalczyli Szwedzi.

przeczytaj cały artykuł

KAPSEL SG

Gratulacje dla wszystkich Polaków za #1 dzisiaj .
Pytanko mam takie : kto to jest ta mega gwiazda z Torunia - KUŁAKOW ??? czy to forma wyjazdowa , z junorami jeszcze ???

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
karamba

Hehe, mam chwilkę, bo wszyscy już śpią. Nie dowalaj tak z Kułakowem, bo chłopak "papiery na jazdę ma". Wybitnie jemu nie poszło. Ale młody bardzo jeszcze jest. Weź pod uwagę, że u nas w Gorzowie często lubi się "nagle obudzić" jakiś młokos. Zobacz ubiegły rok, jak junior, który nie błyszczał, nagle miał mecz życia w Gorzowie. Spadam "nyny" bo promile parują. Już miałem być z powrotem w Bribane, ale jak tu wracać, jak nie chcą wypuścić? :)) Pozdro.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
karamba

A właśnie, naprawdę mamy dużo fajnych juniorów w Polsce. Chłopaki śmigają aż miło. W Australii jest może jeszcze z 3, 4 , co mogą zaistnieć, ale to szkółka jeszcze jest. Myślę, że nasi i Duńczycy przez najbliższych kilka lat będą "rządzić i dzielić" w światowym speedwayu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
HDZapora

nasi i Duńczycy przez najbliższych kilka lat będą "rządzić i dzielić" w światowym speedwayu.

właśnie dlatego nie ma się czego cieszyć, bo patrząc globalnie na speedway nie jest to dobra wiadomość

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
karamba

Kolego szanowny. Lecz jak spojrzysz "w tył" to zawsze jacyś "dominatorzy" byli. Mogę się mylić, lub coś popierniczyć (sorry, promilki)ale choćby z przeszłości Dania (Knudsen, Gundersen, Nielsen) i cała reszta próbująca za nimi nadążyć (choćby amerykanie). Jak tak spojrzeć w przeszłość, to historia zatacza koła. Tylko narodowości się zmieniają. :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.