Wątek dotyczący artykułu

LŚ, gr. A: Włosi nie pomogli, Polska nie wystąpi w Final Six!

Brazylia pokonała Włochów za trzy punkty, dzięki czemu wystąpi w Final Six we Florencji. Zwycięstwo Canarinhos oznacza, że Polacy zajęli ostatnie miejsce w grupie A.

przeczytaj cały artykuł

Kibic Kadry

Śmieszą mnie teksty, że Włosi się podłożyli. A jaki mieliby mieć w tym cel? Chcieli wyeliminować polską "potęgę"? No błagam. Szkoda awansu, bo może naszym liderom zabraknąć meczów o stawkę. Nie mamy nawet zarysu pierwszej szóstki na MŚ. Mam poczucie, że kadrowo w naszej kadrze panuje chaos. Obym się mylił.
ps. Wszyscy pisali, że wielka Brazylia się skończyła, a to my zajęliśmy ostatnie miejsce w grupie i nie awansowaliśmy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (8|7)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Hockley

Śmieszą mnie teksty, że Włosi się podłożyli. A jaki mieliby mieć w tym cel? Chcieli wyeliminować polską "potęgę"? No błagam.

Bo pewnie nie oglądałeś meczu. Jaki cel? Włochom w obecnej formie (grającym na maksa oczywiście) nie grozi nic ze strony ani Polski ani Brazylii. Z Polakami mają wyjątkowo na pieńku, po ostatnich wiadomych ekscesach, a ponadto my graliśmy w okrojonych składach co weekend, co powoduje, że drzemią w nas duże rezerwy. Przy ewentualnym awansie poziom mobilizacji i siły składu byłby już najwyższy (bez Kubiaka). Brazylia natomiast na tą chwilę gra maksimum i to w pełnym zestawie, a tak naprawdę nie gra nic wielkiego. Dodatkowo Włosi i Brazylijczycy to starzy, dobrzy znajomi. Wybacz. Oglądając popisy Zajcewa czy innych włoskich asów nie mogę powiedzieć, że Italia po prostu PRZEGRAŁA. Momentami to był cyrk.
Tak czy owak to my jesteśmy sobie winni. Zabrakło jednego wygranego seta, z meczów, gdzie było 1:3 do tyłu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (7|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.