Dyskusja

Sebastian Pia

przejdź na stronę użytkownika

CT

Siema!
Jeśli mogę skierować do Ciebie mała poradę: naprawdę odpuść go sobie. Tutaj chyba już nie ma kibica, który nie znałby jego chorej nienawiści w stosunku do Rzeszowa, którą codziennie wylewa w swoich postach.
Ja od jakiegoś czasu w ogóle nie zwracam uwagi na jego brednie i jestem zdrowszy.
Zresztą po co Ci te nerwy? Kim on jest? Jakiś nędzarz intelektualny, który nie radził sobie w życiu, wiecznie pluty, bity, popychany i ośmieszany przez całe życie, traktowany jak śmieci na wysypisku, czy murzyn wśród neofaszystów, ostatecznie zagnany poza kraj, pracujący rękami, bo umysł zapewne nie pozwolił. Wyśmiewający ludzi wykształconych, z pełną pogardą dla wszystkich mających jakiekolwiek inne zdanie, wymyślacz - urant, cynik nie znoszący jakiejkolwiek krytyki i sprzeciwu wobec siebie, obrażający innych użytkowników, główny, minusujący i "informujący", "znawca" prawdziwej polskości, biorący jako "oręż" zmarłych, a potem wazelina opluwając na innych wątkach każdego, kto mu się nie spodoba. Naprawdę warto?
Myślę że nie, multum kompleksów, dodatkowo spotęgowanych staczaniem się Polonii sprawiły, że wszelkie hamulce się wyłączyły. Typowa postawa człowieka słabego, który miałby brązowe gacie, gdyby ktoś poprosił go o powiedzenie tego wszystkiego twarzą w twarz. Każdy, ktokolwiek powie coś pozytywnego o Marcie, od razu jest fanatycznym jej wyznawcą (nawet jeśli zgadza się z nią tylko częściowo, a resztę jej działalności krytykuje - przykład z wielokrotnych autopsji).
Pozostało tylko "autoterapia" tutaj, bo chyba żaden lekarz nie zechce podjąć rozmów z takim stadium nienawiści, wedle którego nasza Prezes jest winna chyba całej destrukcji polskiego żużla, a także Polonii Bydgoszcz. Kiwanie zawodników w trakcie sezonu, wielkie długi to jest nic, idąc jego "guru" to wszystko wina Marty! :) Pozostają też tylko próby poszukiwania bzdurnych osiągnięć Polonii, gloryfikacja biedoty i plucie każdego, kto ma jakieś zaplecze...
Najprostsza rada - zostawić i nie ruszać (sam zresztą słyszałeś, że nie należy ruszać czegoś, co może zaśmierdzieć :)). Po wielu próbach znalezienia konsensusu, my kibice z Rzeszowa odpuściliśmy sobie, a takie przypadki same ucichną i zostaną z równymi sobie (a z tego nic i tak nigdy nie wyniknie).

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Sebastian Pia

Zauważyłem u tego osobnika, jak i u wielu innych.... rózne komentarze, które obrażają nie tylko klub, ale i kobiete która z pasji kładzie swoje pieniądze na dobry żużel w rzeszowie. Owszem były wzloty i upadki, ale jednak nie narobiła długów, złych sytuacji, które spowodowałyby zachwianie się sytuacji w klubie. Wole spaść z 10 bańkami z EE, niż być w EE i mieć 3 bańki długi i martwić się czy moja druzyna pojedzie w optymalnym składzie :)

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
CT

Ja sam za Martą nie przepadam jakoś specjalnie, często wali tekstami jakby najpierw mówiła, potem myślała, czy też drogą nie do końca rozumianych wniosków, ale zgadzam się, że pod względem kasy, to zbudowała tu solidną konstrukcję, o której pożal się boże "Polonja" może pomarzyć.
Co do naszego klubu, to sporo osób o nim mówi krytycznie, ale głównie w ramach kontry na idiotyczne gadki kibica stali 1.
Natomiast pod względem zaciekłości nikt tak nie jeździ jak ten typek, to już tak od wielu wielu lat. Ostatnio np. po dobrej jeździe Szymona Woźniaka zamiast gratulacji jeździł po Sówce, a dzisiaj nazwał nas bufonami (oczywiście bez reakcji admina...). Sam nie wiem, czy jemu płacą za to, czy to ludzki odpadek próbujący zaistnieć, bo w realu znaczy on tyle co fekalia na ulicy...

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.