Wątek dotyczący posta na blogu

Transfery największych klubów świata!

MATUCH - RSKZ

Witam! Będzie to dość długi blog. Wybrałem wg mojej opinii największe kluby świata. 1.Manchester United 2.Real Madryt 3.Liverpool 4.Barcelona 5.Bayern 6.Arsenal 7.ChelseaNapisze cele transferowe klubów. Do was należy dopisania potencjalnych nowych transferów! 1.Manchester United- W tym sezonie czeka (…)

przeczytaj cały artykuł

szakaluch

Strasznie jestem ciekaw jak zakończy się te letnie okienko :D
Super bomby się szykują:) Martwi mnie jedynie prawdopodobne odejście Angela i to za mniejsze pieniądze niż za przyjście Jamesa z Monako (u mnie Angel jest nieco wyżej niż świetnie spisujący się Rodrigez na mundialu) :P Za to inny zawodnik kolumbijski z AS Monako Radamel Falcao będzie ciekawą opcją :) Mniej jestem zaaferowany sprawą szkopów,z których jeden pewnie odejdzie(Khedira) ,a inny przyjdzie(Kroos). Dużo więcej tego jest i już nie mogę się doczekać końca tego eseju ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Przemek Multi

James jest jednak ofensywniejszy niż Di Maria i nie jestem przekonany czy byłaby to godna zmiana.
Zresztą to chore, że Di Maria ma odejść.
Przy pozostaniu Benzemy ciekawe czy Falcao przyjdzie.
To, że jeden z nich by zaczynał mecz na ławce na atmosferę by ciekawie nie wpływało.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
szakaluch

Wszystko racja :)
Ja może jestem trochę staroświecki i nie lubię "rewolucji" ,po co zmieniać coś co w miarę funkcjonowało,wystarczyłby drobny lifting i dalej do przodu ;)

| Odpowiedz
blokuj
kurs

To też jestem staroświecki, bo uważam tak samo :D Z jednej strony rozumiem zainteresowanie Jamesem. Real po prostu nie chce go nikomu oddać i uprzedzić wszystkich - w końcu jest młody, utalentowany z zadatkami na świetnego piłkarza. Ale z drugiej strony mielibyśmy kolejnego tak utalentowanego zawodnika który na boisku nie miałby swojego miejsca... Oczywiście chodzi mi o Isco, który przy obecnej taktyce Carlo trochę się męczy. Ci zawodnicy grają zbyt ofensywnie, są za mało wybiegani i za słabo spisują się w defensywie. No i najważniejsza kwestia, di Maria... Jasne jest że przejście Kolumbijczyka oznacza odejście Argentyńczyka i to jest smutne jak ten zawsze harujący za dwóch, genialny i idealnie pasujący do obecnej taktyki zawodnik, jest niedoceniany w Realu i tego nie potrafię zrozumieć.

| Odpowiedz
blokuj
Przemek Multi

Też tak uważam:
Jeśli Contreao chciałby odejść to pozwolić mu, ale pozyskać zmiennika dla Marcelo
W środku z jeden nowy zawodnik jeśli odejdzie Khedira.
Ronaldo&Bale mają zmiennika w osobie Jese, może do tego drugi młody
W ataku wolałbym Falcao niż Karima, ale jeśli Francuz zostanie to młodego rywala w walce o skład bym mu dobrał.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
kurs

Z Fabio dopiero co zawarli nowy kontrakt do 2019, więc jest nie do ruszenia. Osobiście za Khedire przyjmuję tylko Gustavo :) Napastnicy... No cóż Carlo zakochany jest w Benzemie, prawda jest taka że bardzo dobrze uzupełnia się z Bala'em i CR7, a z drugiej strony jest bezsprzecznie słabszy od Falcao o którym od dawna "marzyłem". No zobaczymy jak to się potoczy, ważne żeby zachować balans, żeby te mocne charaktery nie pozabijały się w walce o pierwszy skład.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
kurs

Haha, słusznie :D Ale to jednak trochę inna sytuacja, Fabio nie jest tak rozchwytywany i nowy kontrakt podpisali miesiąc temu, trochę dziwnie jakby teraz odszedł. :D

| Odpowiedz
blokuj
MATUCH

Graham Hunter z BBC napisał, że rosną szanse na transfer Di Marii do Manchesteru United. Ponoć najbardziej go wkurza, że jest bardzo nie doceniany w dodatku co okienko piszą o jego przyszłości odejściach itd.

| Odpowiedz
blokuj
David Kovalsky

To, że Di Maria czuje się niedoceniany to co raz słychać o tym, więc myślę, że United nie byłoby czymś złym dla niego.
Szkoda, że nic nie słychać, że Cleverley odchodzi :D

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.