Wątek dotyczący artykułu

Jezioro Tarnobrzeg bez Klubu Kibica

Zamieszania w Tarnobrzegu ciąg dalszy. Zanosi się na to, że w sezonie 2014/2015 klub z Podkarpacia nie będzie mógł liczyć na żaden zorganizowany doping.

przeczytaj cały artykuł

marianotbg

tu nie chodzi o same wyjazdy... choć wiem, że są kluby, które coś dorzucają kibicom na wyjazd, ale to już inna bajka. Jeśli ludzie tyle pomagają, i to za darmo a nikt im za to nie podziękuje, to ja sie wcale nie dziwie... Już o nakładanie jakiś zakazów czy oskarżeń z kosmosu nie wspomnę... Łatwo być kibicem Turowa czy Stelmetu, gdzie widać, że klub dobrze działa i chce się rozwijać. Moim zdaniem ta decyzja jest słuszna, i nie jest wymierzona w zawodników a klub. Była w tym sezonie sytuacja, że wywiesili transparent bodaj na meczu z Asseco w sytczniu i od razu im kazali zdjąć, bo ich wygonią z hali. To samo z wpisami. Klub nie przyjmuje żadne krytyki, choć doskonale każdy widzi jak jest.I mam szczerą nadzieję, że na meczach będą pustki i może coś wreszcie do nich dojdzie. Prawda jest taka, że to wszystko co w Tbg robili kibice powinni robić ludzie z klubu, którzy wedle przepisów i wymogów PLK powinni być zatrudnieni. ALe lepiej samemu odprawiać dziadostwo, piastować po parę funckji, ewentualnie dać coś komuś z rodziny żeby były pozory. Widział ktoś dla przykładu wypowiedz media menagera Jeziora gdzieś? Większość ludzi nawet pewnie nie wie jak się ta osoba nazywa.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.