Wątek dotyczący artykułu

PGE Stal Mielec dopina skład, Damian Krzysztofik blisko powrotu

Kadra PGE Stali Mielec na nowy sezon będzie liczyć siedemnaście nazwisk. - Praktycznie wszystko jest już jasne - mówi trener Czeczeńców, Paweł Noch.

przeczytaj cały artykuł


ZXS Mielec

Nie nazwałbym tego równią pochyłą. Fakt że nie ma super wzmocnień ale nie ma też osłabieni. Wymiana Pribanica na Krzysztofika i Nikolica wyjdzie Stali na plus bo niezależnie od tego kto zagra w ataku nic byśmy nie zdziałali z firanką w bramce, a Krzysztofik przy poziomie naszej ligi to świetny kołowy. Oczywiście finansowo nie dorastamy do pięt Górnikowi i Azotom ale to nie znaczy że nie będzie dało się im postawić, bo Stal nie ma w zwyczaju kłaść się na parkiecie przed rozpoczęciem meczu. Uważam że mamy już 5 miejsce, czy będzie wyżej? Zweryfikuje to forma odpowiednim okresie i zdrowie które co sezon płata figla wszystkim drużynom. W zeszłym roku najbardziej poszkodowana była Pogoń, Stal i Wisła zobaczymy na kogo padnie w nadchodzącyn sezonie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ququ

Macie już 5te miejsce ?! Tak samo jak Warmia Olsztyn kilka sezonów temu miała brązowy medal , a opuściła Superligę :) ? NIKT NIE MA ZAPEWNIONEGO MIEJSCA PRZED ROZPOCZĘCIEM SEZONU.
Nawet Nielba,którą skazują wszyscy na spadek, a prawda jest taka,że Wybrzeże i Śląsk mają ciut lepszy skład od nich i wszystko jest możliwe i kilka niespodzianek mogą sprawić.
Nie piszę tego wcale ze względu na to ,że i chrobry być może będzie walczył o 5te miejsce.Zweryfikuje parkiet.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ZXS Mielec

Po to sie jest kibicem własnego zespołu żeby w niego wierzyć i ślepo ufać w zwycięstwo przed każdym meczem. Wierzę że mamy już 5 miejsce i podejmujemy walkę o wyższe cele. To samo zapewne tyczy sie ciebie i Chrobrego. Nie do końca rozumię co ci chodzi po głowie i dlaczego porównujesz Stal do tamtej Warmii. Stal to kolektyw z ambicjami i charakterem a nie o zlepku indywidualności lejącym ciepłym moczem po własnym trenerze. Bez obrazy dla Olsztyna ale taki mieliście wtedy zespół: jako mądrzejsze od kury. Chrobry też miał swojego Prakapenie który do Starej Warmii pasuje jak ulał wiec porównanie tymbardziej nie na miejscu. Przypomnę jeszcze czystki w Górniku sprzed 2lat. Tam też się pozbyli karierowiczów. U nas takich zawodników nie ma, jest trener z wizją wiec los Warmii nam nie grozi

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.