Wątek dotyczący artykułu

Raport SportoweFakty.pl: Wyszomirski, Szyba, Paczkowski... Renesans emigracyjnych wojaży Polaków?

Wzmogła się liczba polskich szczypiornistów trafiających do zagranicznych klubów. Prezentujemy unikatowy ranking z minionych dwóch dekad w jakim wieku byli i obecni kadrowicze emigrowali za granicę.

przeczytaj cały artykuł

Adam Adamczewski

Nie jestem przekonany, czy zwiększy się liczba chętnych do gry w ligach zagranicznych z jednego prostego powodu. Gdy ktoś idzie czy to w wypożyczenie czy podpisuje kontrakt z zagranicznym klubem - to tam nie ma siedzenia, nie ma opierdzielania się, jest bardzo ciężka praca zarówno na treningach jak i na meczach. W Polsce o mistrzostwo walczą 2 kluby, a reszta (nie licząc Gaz Systemu) to średniaki, i tu zawodnicy nie muszą wkładać aż tyle pracy w to co robią.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|8)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Adam Adamczewski

Pokaż mi klub, który w ciągu tak krótkiego czasu zdołał awansować do Superligi ??
Sam prowadzę klub - gramy w III lidze, więc wiem ile jest zachodu, a co dopiero w wyższych ligach.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
jaet

Ale jakie to ma znaczenie w kontekście o jakim piszesz? Pogoń będzie miała w przyszłym sezonie spore kłopoty z załapaniem się do pierwszej "6"...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (9|0)
blokuj
Adam Adamczewski

Chodzi mi o to, że większości Polskich zawodników nie chce się wyjeżdżać do innych lig - bo tam trzeba zapierdzielać, a tu siedzą sobie, robią co mają do zrobienia a kasę i tak dostają odpowiednią. Ja nie uważam zespołu ze Szczecina jako średniaka - to co osiągnęli jest wielkim sukcesem, a postawa zawodników jak i działaczy godna podziwu jak i naśladowania.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|5)
blokuj
iter

A ja uważam że Pogoń teraz to nawet nie jest średniak. A co pogoń osiągneła w superlidze? Bracia "white" próbowali na siłę stworzyć potęgę ale się trochę przeliczyli, teraz zostały tyko długi a pogoń zjeżdża w dół. To są działania godne podziwu? Średniakami na ustabilizowanym poziomie to można nazwać Stal, Górnik czy Azoty ale na pewno nie Pogoń.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj
ZXS Mielec

Jakoś mnie nie przekonuje twoja argumentacja. Czyli jak zaczną zapierdalać na treningach to będzie można odwrócić tabelę i Vive nie będzie liderem? Nie pisz głupot. Kto słabo trenuje ten ma niższy kontrakt a chyba o to chodzi żeby idąc do pracy zarabiać pieniążki. Zresztą jak ktossię nieprzykłada to wyjazd mu nie grozi. Gra w SL to praca dorosłych ludzi a nie zabawa po godzinach jak w niektórych zespołach z trzeciej ligi. Oczywiście na pewno jest odsetek zawodników którzy mają to gdzieś ale większość podchodzi do własnych kontraktów profesjonalnie tymbardziej że część z nich będzie miało problem z pracą po 36 roku życia.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.