Wątek dotyczący artykułu

Superpuchar Polski dla Zawiszy Bydgoszcz! - relacja z meczu Legia Warszawa - Zawisza Bydgoszcz

Zawisza Bydgoszcz w meczu o Superpuchar Polski pokonał grającą w eksperymentalnym składzie Legię Warszawa. Piłkarze Jorge Paixao zwyciężyli 3:2, strzelając decydującego gola w samej końcówce potyczki.

przeczytaj cały artykuł

Leskater

Zawisza wygrał superpuchar! Brawo! Co mnie obchodzi skład Legii, sędziowanie i cała ta bzdetna, beznadziejna dyskusja. Z przyjemnością obejrzałem dobry mecz w wykonaniu Zawiszy, a skład Legii i jej gra obchodzi mnie jak woda po kisielu. Brawo Zawisza.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
kropkaNADi

Bardzo dobry tok rozumowania kolego :) Przecież nikt nie zabronił trenerowi Legi wystawić tych czy innych zawodników :) My również graliśmy składem eksperymentalnym bez Masłowskiego i Henia Goulona :P także niech się cieszą że tylko w takim wymiarze przegrali :P :) :) :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.