Wątek dotyczący artykułu

Superpuchar Polski dla Zawiszy Bydgoszcz! - relacja z meczu Legia Warszawa - Zawisza Bydgoszcz

Zawisza Bydgoszcz w meczu o Superpuchar Polski pokonał grającą w eksperymentalnym składzie Legię Warszawa. Piłkarze Jorge Paixao zwyciężyli 3:2, strzelając decydującego gola w samej końcówce potyczki.

przeczytaj cały artykuł

kropkaNADi

Ja pier*** a Wy cały czas o tym bojkocie , nudni jesteście ! No i jak już jestem to musze skorzystać z okazji i zapytać MANOLO Ty robisz coś w swoim życiu prócz pisania swych wywodów w internecie;/ ? ZAuważyłem że Ty w każdej kwesti jesteś wszechwiedzący ;) a moży Ty Osuch jesteś ? ;];];] idzie jebną... od czytania tych bzdur :) wiem nie musze ich czytac ale nie da się skoro ledwo cos się pojawi to Manolo 150 komentarzy pod artykułem:D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
kropkaNADi

Przeczytaj komentarze bedziesz widział . Spuszczacie się nad wszystkimi artykułami a gówno wiecie i tyle . Zazdrosne chłopaczki ... żenada :D !!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty przez użytkownika
Bolek i Lolek

To polonistka z sportowej. Tam nie umiał nic konstruktywnego napisać to tu sie przezucił. Tak jak kilku innych. Najlepiej do zablokowanych i nie czytac wypocin.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.