Wątek dotyczący posta na blogu

MŚ 2014 w Brazylii - Typer.

Qauthros

Jakie będziemy mieć wspomnienia po tej imprezie ? Mundial zbliża się wielkimi krokami, czas więc najwyższy by stworzyć typer. A że dziś mam sporo czasu, to tym bardziej jest i okazja, by napisać blog. Najpierw podział na grupy :   Zasady :W fazie grupowej (by się zbytnio nie rozpisywać, bo już i tak (…)

przeczytaj cały artykuł

Qauthros

Wyniki półfinałów :
1.You Dash - 85 + 40 = 125 punktów
2.Jerrypl - 80 + 40 = 120 punktów
MKS - 80 + 40 = 120 punktów
4.Lexon - 75 + 40 = 115 punktów
Kasyx - 75 + 40 = 115 punktów
6.Sliweczka - 70 + 40 = 110 punktów
Gladbach - 70 + 40 = 110 punktów
8.Matall - 65 + 40 = 105 punktów
9.Szakaluch - 60 + 40 = 100 punktów
Hockley - 60 + 40 = 100 punktów
Andre - 60 + 40 = 100 punktów
Tatoo - 60 + 40 = 100 punktów
Apator Fan - 60 + 40 = 100 punktów
Grześ - 60 + 40 = 100 punktów
Oygen - 60 + 40 = 100 punktów
Fifijabol - 60 + 40 = 100 punktów
17.Tomasf - 55 + 40 = 95 punktów
18.Kurs - 50 + 40 = 90 punktów
Asia - 50 + 40 = 90 punktów
Kubala - 50 + 40 = 90 punktów
Wars - 50 + 40 = 90 punktów
Jankes - 50 + 40 = 90 punktów
User - 50 + 40 = 90 punktów
Foundation - 50 + 40 = 90 punktów
25.Pablo - 40 + 40 = 80 punktów
Elvis - 40 + 40 = 80 punktów
Koniu - 40 + 40 = 80 punktów
28.Gregbyd - 35 + 40 = 75 punktów
29.Czarna Wdowa - 30 + 40 = 70 punktów
30.Penhal - 15 + 40 = 55 punktów
31.Qauthros - 10 + 40 = 50 punktów
Włókniarz Forever - 10 + 40 = 50 punktów
33.Laser - 65 - 40 = 25 punktów
34.Przemek - 50 - 40 = 10 punktów
Gaizka - 50 - 40 = 10 punktów
Galacticos - 50 - 40 = 10 punktów
37.Rolasek - 40 - 40 = 0 punktów
38.Konradt - 30 - 40 = - 10 punktów
39.Mikolajczakm - 20 - 40 = - 20 punktów
Bartus - 20 - 40 = - 20 punktów
Axe - 20 - 40 = - 20 punktów
42.Dragon - 10 - 40 = - 30 punktów
43.Pietrek - 0 - 40 = - 40 punktów

Oto i wyniki przedostatniej rundy. Na pierwszym miejscu znalazł się piłkarski laik, You Dash (teoria szczęścia :). Będzie mógł się pochwalić słynnemu skądinąd Cysiowi. Na 2 miejscu wylądował Jerry. Choć czasami za dużo pali pewnej używki, to jednak zasadniczo orientuje się na piłce :). Razem z nim miejsce dzieli MKS. Lexon wraca do formy i jest tuż za pudłem razem z Kasyxem (rozkręcasz się). Sliweczka dalej w kapitalnej formie, Hockley i Andre nie dają za wygraną, Kurs spadł (i to nie ten na giełdzie), Tomas mniej więcej w środku, Dragonowi jak i Brazylii - nie poszło. Rolasek nie ma szczęścia do wyboru drużyn (na szczęście, już nie będzie musiał tego robić :). Oczywiście nie muszę mówić, że nikt nie trafił dokładnego wyniku Brazylia - Niemcy :). Już niedługo wyjaśni się, kto zostanie zwycięzcą.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (9|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Przemek Multi

Niestety nawet trafienie dwóch strzelców i wygranej Niemiec wiele nie dało przy porażce Brazylii jak zespołu punktującego.
Swoją drogą to istniała jakaś opcja wymiany drużyny, która nie odpadła ?
Przecież Brazylia mało co tych punktów mi dała, a ci co np. musieli wymienić zespół po fazie grupowej to mogli i tak się odbić w pucharowej biorąc zespół z lżejszą drabinką ?
Pozdrawiam.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Qauthros

Nie, jeśli drużyna nie odpadła to nie było możliwości zmiany. Ty na Brazylii zyskiwałeś, poza -40 wczoraj i remisem z Meksykiem, który dał ci 0. Z innymi drużynami było podobnie (np. Hiszpania, Portugalia). A potem jedynie jak ktoś wybrał Niemcy czy Argentynę, to zyskiwał punkty stale. Ale kto mógł to przewidzieć ?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Przemek Multi

Nie mam jakiś pretensji, to taka luźna obserwacja:)
Za to rozumiem Cię i popieram w tym liczeniu strzelec podany raz to liczony za 1 gol nawet jak strzelił dwa.
Sam miałem Schurrle, postawiłem jeden jego gol to mam za jeden, to zrozumiałe.
Pozdro

| Odpowiedz
blokuj
You Dash

Dziękuję bardzo za uznanie dla tak skromnego laika jak ja, mój toruński przyjaciel z działu "Polecani" dla tagu "Piłka nożna" już po ćwierćfinałach cisnął klawiaturą, gdy zobaczył mnie narzekającego na VI miejscu, że niepotrzebnie zmieniłem dobry typ w punktowanym x2 meczu, bo byłbym wyżej. Później na klawiaturze ekranowej nie chciało mu się komentować tych wyników, więc nie spodziewam się go również teraz :)
Gratulacje dla pozostałych osób z czołówki, pozdrawiam ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
You Dash

Swoją drogą słowa uznania, dodałeś wyniki 6 godzin temu, czyli przed 4 w nocy. Na wyniki Premier League ostateczne czekamy od 24.05.2014, co daje przeszło 1100 godzin, około 4.000.000 sekund :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (8|0)
blokuj
pablo80

Jako nieoficjalny patron godziny czwartej nadmienie tylko, ze wyniki wjechaly o godzinie 04:18, a 10 minut pozniej byla juz generalka :D
Jeszcze raz graty :D Podobno w Totuniu wzrosla liczba czlonkow fanclubu Elany bo pare osob chce zobaczyc jak pilka wyglada na zywo ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj
You Dash

Dzięki za info. Zostaniesz też patronem godziny 4444? Może po tylu godzinach Wojtek zdecyduje się chociaż wstawić herb Stali na avatar dla zwycięzcy Jediego, bo i tak wiadomo, że to chyba raczej on wygrał :P
Jak Elana ruszy ze szkółką piłkarską na światową skalę, to Polska wygra Mundial. Ups, czy ja nie napisałem przypadkiem, że Polska nigdy nie wygra Mundialu? :D

| Odpowiedz
blokuj
You Dash

Spokojnie kolego, do nowego sezonu jeszcze daleko, przeszło 840 godzin, co daje grubo ponad 3.000.000 sekund, masz wiele czasu :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Rolasek

-160 punktów straty na swojej drużynie, +130 zarobionych to mi daje -30. Chyba najmniej ze wszystkich :(
Mecz o 3 miejsce.
Brazylia - Holandia 0:3 (0:0), van Persie, Sneijder, Vlaar
Finał
Niemcy - Argentyna (x2) 5:0 (2:0), Mueller x2, Klose, Kroos, Schweinsteiger, Hummels

| Odpowiedz
blokuj
Cysio

Spojrzałem na te wyniki i wyskoczył mi od lat nie widziany Blue Screen of Death :/ Judaszek na 1 miejscu, kto by pomyślał ?! Jednak nie jest aż tak tragicznie u Niego ze statystyką i nawet potrafi wyciągnąć prawidłowe wnioski. Zapewne przeprowadził analizę trafności swoich dotychczasowych typowań i obstawił odwrotnie niż zamierzał :D
Mirabelka w pokonanym polu zostawiła wszystkich Krzyżaków. Magia :)
Wojtek, Hockley, Szakaluch i Matall - zmówiliście się czy co ?
Asia - solidna druga linia. Niczym Gapa po złowieniu merlina ;D
Czarna Wdówka z każdym dniem przeistacza się w Pocahontas :(
Gaizka, skądś Go znam, niech sobie przypomnę... A, już wiem :D To ten Laik który burzył się z powodu mojej obecności wśród polecanych użytkowników tagu piłka nożna. 10 pkt :D Buhahaha, leżę :DDD
Pozdrawiam i życzę szczęścia w ostatniej rundzie. Szczególnie piernikowemu liderowi Wojtkowi. Pokaż jak się lata, miażdży, niszczy i wgniata w murawę :)
ps. Postanowiłem w końcu zobaczyć jakiś mecz. Padło na wczoraj. Było bosko ;DDD Na szczęście PIP i Chuck Norris w tvenie uratowali sytuację :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
You Dash

Wiedziałem, że na kogo jak na kogo, ale na Ciebie mogę zawsze liczyć :D
To dopóki mi tak dobrze idzie typowanie, muszę wykorzystać dobrą passę i postawić 56-34 w Gorzowie, albo chociaż 55-35 na niedzielę dla gospodarzy, może się uda? xD

| Odpowiedz
blokuj
Qauthros

4 strzelców ? 3 strzelców - Oscar, Mueller i Kroos (postawiłeś że tylko raz strzelą, także jak mówiłem, nie dostaniesz punktów za drugą bramkę). Także 3 strzelców daje 30 pkt plus niedokładny wynik meczu Niemcy - Brazylia (ale dobre wytypowanie zwycięzcy) - 30 pkt (bo mecz x2 był). Razem 60 + 40 za zwycięstwo drużyny. Zgadza się.

| Odpowiedz
blokuj
Andre.

tak, tak. 3, zapomniałem, że to było x2 teraz mi się wszystko zgadza :D trzeba pokombinować na finał, żeby tu wygrać :D

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.